Typ dnia Burton vs Manchester City (23 stycznia – środa)

Spotkanie rewanżowe w EFL Cup. Cięzko tutaj uwierzyć, żeby padł inny wynik niż wygrana Manchesteu City. Obie drużyny dzieli wręcz ogromna przepaść pod każdym względem.

Pierwsze spotkanie zakończyło się zdecydowaną wygraną podopiecznych Guardioli, aż 9-0. To tylko pokazuje, że dzisiejsza konfrontacja jest kompletnie rozstrzygnięta pod każdym względem.

Chociaż trzeba przyznać, że dla takiego zespołu jak Burton to jest ogromne wydarzenia, że przyjdzie im zagrać na własnym obiekcie z tak uznanym zespołem jak The Citiezens. Z pewnością będą chcieli nieco zmazać plamę z pierwszego pojedynku. Jednak będzie to niezwykle trudne. Przede wszystkim temu, że obie te drużyny dzieli wręcz ogromna przepaść. Gospodarze prezentują się dosyć przeciętnie w rozgrywkach Ligue One (trzecia klasa rozgrywkowa w Anglii), zaś jak dobrze wiadomo zespół Manchesteru City walczy o Mistrzostwo kraju. To już chyba wszystko najlepiej pokazuje jak ogromna przepaść jest.

W dodatku ciężko znaleźć plus za gospodarzami. Owszem będą chcieli sprawić duże problemy swoim rywalom, ale mówiąc szczerze nie mają ku temu atutów. Podczas pierwszego pojedynku nie mieli kompletnie nic do powiedzenia. Przez przebieg całego spotkania oddali zaledwie jeden celny strzał.

Chociaż można być pewnym, że goście do tego spotkania przystąpią w nieco rezerwowym składzie. Guardiola pewnie da pograć zmiennikom, ale to nie musi oznaczać od razu, że są bez większych szans. Bowiem dla zmienników jest to bardzo dobra okazja do tego, żeby pokazać się trenerowi i liczyć na szansę gry znacznie częściej.

Przebieg spotkania nie jest trudny do przewidzenia. Bowiem od pierwszej do ostatniej minuty powinni przeważać piłkarze Manchesteru City, których powinni zepchnąć gospodarzy do obrony. Piłkarze Burton z pewnością swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Burton – Manchester City BTS –NIE 1.90 Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button