Typ dnia: BvB – Bayern Monachium- 7 listopada (sobota)

Śmiało można powiedzieć, że najciekawsze spotkanie siódmej kolejki niemieckiej Bundeligi będzie to konfrontacja na Signal Iduna Park, a tam miejscowa ekipa BvB zmierzy się z Bayernem Monachium. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

BvB – Bayern Monachium: Typ i analiza

BvB – Bayern Monachium: Typ i analiza

Na pewno jest to pojedynek dwóch uzanych marek na boiskach w Niemczech. Z drugiej strony trudno jest uwierzyć, żeby któraś z tych ekip była wstanie zaskocxzyć tutaj swoich rywali. Bowiem trzeba przyznać, że obie drżyny znają się bardzo dobrze.

Owszem, jeśli zobaczymy na potencjał i możliwości tych zespołów to obie ekipy posiadają spory. Jednak z drugiej strony to właśnie Bayern jest zespołem o większym potencjale i możliwościach., Stać ich przecież jest na znacznie więcej. Również gra podopiecznych Flicka można powiedzieć, że może podoba się bardziej. Jest zdecydowanie bardziej efektowna dla oka niż ma to miejsce u rywali.

Bayern nie od dzisiaj wiadomo, że jest nastawiony na ofensywę. Ta ekipa czuje się zdecydowanie lepiej w ofensywie niż obronie. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ w tej formacji posiadają znaczenie lepszych piłkarzy. Szansę na grę przecież mają tacy zawodnicy, jak Lewy, Coman, Mueller, czy Kiimmich. I śmiem twierdzić, że każdy z nich jest wstanie sprawić ogromne problemy rywalom.

Z drugiej strony BvB owszem wyrywa swoje mecze. Jednak można powiedzieć, że ten zespół nie posiada takiego potencjału i póki co możliwości jaką mają Bawarczycy. Odnoszę wrażenie, że en zespół gra na całkiem dobrym poziomie, ale nie jest wstanie go przeskoczyć. Grając na pewno z tak mocnym zespołem, jak Bayern i chcąc myśleć o punktach to w każdym elemencie trzeba zagrać bardzo dobrze. A śmiem twierdzić, że będzie to bardzo trudne dla gospodarzy.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Chociaż na pewno podopieczni Flicka muszą zagrać skoncentrowani przez całe spotkanie, ponieważ ekipa BVvB ma kim straszyć swoich: Haaland, Reus, czy Sancho są wstanie strzelać bramki. Tym bardziej, że defensywa przyjezdnych nie jest zbyt solidna.

Reasumując, przynajmniej dla mnie Bayern póki co prezentuje znacznie lepszą jakość w grze. Bawarczycy na przestrzeni ostatnich lat regularnie wygrywali z BvB i śmiem twierdzić, że będą chcieli potwierdzić to podczas tego starcia.

MeczTypKursBukmacher
BvB – Bayern Monachiumover 2.51.77STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button