Typ dnia: Cracovia – Pogoń Szczecin – 22 sierpnia [sobota]

Przed nami kolejne mecze I kolejki PKO Ekstraklasy. Pierwszy pojedynek, jaki będzie miał miejsce w sobotę 22 sierpnia będzie to rywalizacja w Krakowie, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą zespoły Cracovii z Pogonią Szczecin.

Typ i analiza meczu Cracovia – Pogoń Szczecin

Typ i analiza meczu Cracovia – Pogoń Szczecin

Na pewno apetyty w obu tych drużynach są duże. Pasy mają za sobą udany sezon, w którym to zdobyli Puchar Polski. W rozgrywkach ligowych walczyli do końca o miejsce na podium. Niewątpliwie potencjał mają i to spory. Pogoń można powiedzieć, że zawiodła podczas meczy w grupie Mistrzowskiej, gdzie to regularnie przegrywali. Jednak na pewno obie drużyny stać na wysokie pozycje na koniec sezonu.

Owszem końcowa sezonu należą do Cracovii, ale cechą wspólną obu drużyn było to, że nie strzelały dużo bramek. I na pewno obie drużyny znają wagę tego meczu i nie będą chciały tutaj zanotować porażki. Śmiem twierdzić, że większość rywalizacji będzie toczyła się w środku pola.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Ofensywa Cracovii na pewno jest poważnie osłabiona. Jak dobrze wiadomo z tego klubu odszedł Lopez. Jego miejsce na pewno zajmie Alvarez, ale śmiem twierdzić, że musi trochę czasu minąć, aby ten piłkarz zaprezentował taką dyspozycję do Rafaael.

Patrząc na Pogoń to na pewno liczą najbardziej do Kucharczyka, który ma być „motorem napędowym” tego zespołu. Jednak trudno spodziewać się, żeby ta ekipa nagle zaczęła grac ofensywnie. Jak zobaczymy na mecze po wzmowieniu rozgrywek to Pogoń przede wszystkim niewiele bramek traciła.

Reasumując, spodziewam się tutaj pojedynku dosyć wyrównanego, ale nie powinno w nim paść sporo bramek. Obie drużyny z pewnością znają potencjał swoich przeciwników i przede wszystkim nastawieni będą na defensywę, a dopiero później będa szukać swoich szans z przodu.

MeczTypKursBukmacher
Cracovia – Pogoń Szczecinunder 2.51.75Betfan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button