Typ dnia: Cracovia – Stal Mielec – 12 września [sobota]

Pierwsze sobotnie spotkanie w PKO Ekstraklasie zostanie rozegrane w Krakowie, a tam miejscowa Cracovia o ligowe punkty powalczy z Stalą Mielec. Śmiało można powiedzieć, że faworytami tej rywalizacji są na pewno gospodarze, którzy wyraźnie przewyższają swoich przeciwników.

Darmowy typ i analiza na mecz Cracovia – Stal Mielec

Darmowy typ i analiza na mecz Cracovia – Stal Mielec

Owszem Cracovia zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli, ale wynika to z tego, że do tego sezonu przystępuje z ujemnymi punktami. Chociaż nie da się ukryć, że mają możliwości w spokoju na miejsca w TOP 6. Cel tej ekipy na ten sezon to na pewno wywalczenie sobie miejsc dających grę w europejskich pucharach podczas przyszłego sezonu.

Stal można powiedzieć, ze zaprezentowała się dotąd dosyć słabo. I trudno spodziewać się nagłej poprawy gry w ich przypadku, ponieważ na tle swoich rywali są zdecydowanie słabsi.

A przecież nie można zapominać, że Cracovia na własnym obiekcie jest zdecydowanie bardziej solidniejszym zespołem niż ma to miejsce na wyjazdach. Są wstanie zdominować swojego przeciwnika już od początku meczu. Do tego trzeba powiedzieć, że prezentują znacznie większą jakość w swojej grze. Nie popełniają prostych błędów, widać schematy wypracowane na treningach.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Trzeba dodać również inny istotny aspekt, a mianowicie klasa piłarzy. W zespole gospodarzy znajdują się lepsi piłkarz,e ponieważ od pierwszej minuty z pewnością powinni zagrać Alvarez, Hanca, van Amersfoort, czy też Wdowiak.

Jeśli jestęsmy już przy kadrze zawodnków to w zespole gości owszem, jest kilku ciekawych zawodników, jak Mak, czy Forsell. Jednak ta ekipa nie stanowi tak solidnego kolektywu co gospodarze.

Można spodziewać się, że przyjezdni będą nastawieni tutaj na defensywę, a swoich szans z pewnością będą szukać z kontr i stałych fragmentów gry. Trudno będzie im też budować regularnie ataki pozycyjne, bowiem piłkarze Pasów są wstanie grac wysokim pressgiem.

Resumując, trzeba przyznać, że więcej atutów jest na pewno po stronie gospodarzy. Cracovia jest duzo mocniejszym zespołem, o większym potencjale i możliwościach. I o ile zagrają na swoim poziomie bez większych problemów powinni zdobyć tutaj komplet puntów.

MeczTypKursBukmacher
Cracovia – Stal11.81STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button