Typ dnia CSKA – Niżny Nowogród – niedziela 30 grudnia

CSKA – Niżny Nowogród

Rozkręcamy się na dobre z rosyjską KHL. Jedno z niedzielnych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy CSKA, a Niżny Nowogród. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów tutaj z wygraną.

CSKA jest to główny faworyt do wygrania rundy zasadniczej na zachodzie, ale i zdobycia Mistrzostwa Rosji. Na chwilę obecną zajmują pierwsze miejsce w swojej konferencji mając cztery punkty przewagi nad drugim zespołem.

Po kilku słabych pojedynkach wracają na swoje tory, gdzie to pewnie pokonali St. Petersbourg, Niżnekamsk oraz Kazań. Do tego spotkania również przystąpią jako faworyci tym bardziej, że ten pojedynek rozegrają na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali szesnaście wygranych i trzykrotnie przegrywali.

Jak zobaczymy na ostatnie mecze tego zespołu przed własną publicznością to prezentowali niezwykle duża skuteczność. Nie mieli żadnych problemów, żeby strzelać bramki rywalom. Na przestrzeni ostatnich pięciu bojów przynajmniej w każdym z dniach trafiali co najmniej trzykrotnie!! I można się spodziewać, że tak samo będzie i teraz, gdzie powinni pewnie zdominować mecz. W dodatku mają kim tutaj straszyć swoich przeciwników: Grigorenko, Vey, Kaprizov czy Okolov powinni bez najmniejszych problemów poprowadzić swój zespół do wygranej.

Ekipa Niżny Nowogród raczej jest pewna swojego miejsca już w fazie playoff. Mimo, że są sklasyfikowani na siódmej pozycji na wschodzie, ale to sprawia, że mają trzynaście punktów przewagi nad dziewiątym zespołem. Chociaż trzeba przyznać, że na wyjazdach gra im zbyt dobrze się nie układa, ponieważ zanotowali osiem zwycięstw i jedenaście porażek.

Ponadto dyspozycja w ostatnich bojach również wygląda przeciętnie, zaledwie jedna wygrana w pięciu potyczkach o czymś świadczy. Można powiedzieć, że jest to drużyna, która gra radosny hokej. Dużo strzela, ale jeszcze więcej traci goli. Podczas ostatnich spotkań jest to bardzo wyraźne, gdzie rywale nie mają żadnych problemów, żeby przedostać się pod ich bramkę.

Trzeba wziąć również pod uwagę spotkania bezpośrednie, które przemawiają zdecydowanie na korzyść CSKA, która to ekipa wygrała wszystkie ostatnie piec potyczek.

MeczTypKursBukmacher
CSKA – Niżny Nowogród 11.35Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button