Typ dnia FC Zurich – Napoli – 14 lutego (czwartek)

Jedno z bardziej ciekawszych czwartkowych spotkań w Lidze Europejskiej zostanie rozegrane na Letzigrund Stadion, gdzie to zmierza się ze sobą drużyny Zurichu i Napoli. Nie da się ukryć, że zdecydowanymi faworytem do awansu jest ekipa włoska. Lecz można być pewnym, że emocji w tym boju nie zabraknie, a tym samym bramek.

Nie od dzisiaj wiadomo, że gospodarze są przede wszystkim nastawieni na ofensywę. Możliwości w tym elemencie mają i można również być pewnym, że w tym boju powinni strzelić przynajmniej jednego gola. Szwajcarzy w tym roku rozegrali dwa spotkania ligowe, w którym zaprezentowali się zupełnie odmiennie. Najpierw przegrali na wyjeździe z St. Gallen 3-1, zaś w drugim meczu zwyciężyli w takim rozmiarze 3-1 z Grasshoppers.

Podopieczni Magnina potrafią strzelać bramki i robią to z wielką łatwością. A mają przecież kim straszyć tutaj swoich rywali. Ponieważ można być pewnym, że Odey, Kolli czy Khelifi nie raz powinni zagrozić tutaj bramce Napoli. Z drugiej strony defensywa wygląda dosyć przeciętnie. Zespół FC Zurich wygląda jakby zapomniał o defensywie. Co zresztą było widoczne w dwóch pierwszych pojedynkach tego boju.

W związku z rozgrywkami bukmacher Totolotek zwiększa wygrane o 14%

https://typydnia.pl/totolotek-zwieksza-wygrane-na-europejskie-puchary-o-14/

„Napoli na pewno jest faworytem tego dwumeczu. Pytanie tylko jak te rozgrywki potraktują. Może być różnie. Podopieczni Magnina na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie. Patrząc, że dobrze radzą sobie w defensywie, więc powinni coś ustrzelić.” – pisze ekspert portali twojetypy.pl

Napoli nie da się ukryć, że posiada ogromny potencjał. Pytanie tylko jak potraktują te rozgrywki. Możliwości na pewno mają duże, żeby osiągnąć dobry wynik, ale pytanie, czy nie odpuszczą tych rozgrywek. Chociaż można domyślać się, że nie. Z prostej przyczyny. Odpadli z Pucharu Włoch, zaś w Serie A są na dobrej drodze, aby utrzymać drugie miejsce.

Napoli jest to również zespół nastawiony na ofensywę. W ataku prezentują się bardzo dobrze, gdzie strzelenie bramek przychodzi z wielką łatwością. A też nie ma się czemu dziwić, ponieważ mają w swoim zespole skutecznych zawodników jak Milik, Mertens, Insigne, Allan czy Ruiz. A drugiej strony w obronie prezentują się podobnie jak gospodarze. Rywale nie mają żadnych problemów, żeby przedostać się pod ich pole karne. A do tego ekipa Napoli regularnie traci bramki.

Spotkanie FC Zurich – Napoli można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Zurich – Napolipowyżej 2 bramek1.35LvBet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button