Typ dnia: Hammarby – Lech Poznań – 16 września [środa]a

Już dzisiejszego wieczoru Lech Poznań na wyjeździe powalczy w kolejnej rundzie eliminacji z zespołem Hammarby. Nie da się ukryć, że zapowiada się ciekawa rywalizacja ponieważ oba zespoły prezentują podobny styl gry.

Hammarby – Lech Poznań: Typ i analiza

Hammarby – Lech Poznań: Typ i analiza

Przynajmniej dla mnie bardzo ciężko wskazać tutaj jednoznacznego faworyta tej rywalizacji. Jednak patrzą cna styl gry, osiągane rezultaty oraz piłkarzy, jakie te drużyny mają w swojej kadrze to śmiem twierdzić, że zobaczymy tutaj kilka bramek.

Nie da się ukryć, że zarówno ekipa Hammarby, ale i Lecha Poznań czuje się znacznie lepiej w ofensywie niż defensywie. Nie mają przecież żadnych problemów ze strzeleniem bramek, ale i je tracą.

Podczas każdego z ostatnich pojedynków obie te drużyny można powiedzieć, że w dosyć łatwy sposób przedostawały się pod pole karne swoich przeciwników i co najważniejsze strzelały bramki.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Potencjał, możliwości, a co najważniejsza klasa piłkarzy są tego najlepszym dowodem. Z pewnością gospodarze liczą w pierwszej kolejności na Johanssona, Khailima, czy Paulinho. W Lechu od początku z bardzo dobrej strony prezentuj się Ishak, który strzelił chociażby dwie bramki w ostatnim meczu ligowych.

Reasumując, zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja. Obie drużyny w ofensywie radzą sobie bardzo solidnie i z pewnością będą chciały to potwierdzić podczas tego spotkania. To wszystko sprawia, że sytuacji bramkowych, ale i samych bramek nie powinno brakować.

Przewidywane składy na mecz Hammarby IF – Lech Poznań

Hammarby IF: Ousted – Soederstroem, Faelmann, Fenger, Jeahze – Andersen, Bojanić – Tanković, Khalili, Paulinho – Johansson

Lech Poznań: Bednarek – Czerwiński, Satka, Rogne, Puchacz – Moder, Tiba – Sykora, Ramirez, Kamiński – Ishak

Braki kadrowe na mecz Hammarby IF – Lech Poznań

Hammarby: Brak
Lech: van der Hart, Jóźwiak, Kravets, Kacharava

MeczTypKursBukmacher
Hammarby – Lech Poznańover 2.5 bramki1.8STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button