Typ dnia: Hiszpania – Niemcy – 17 listopada (wtorek)

Zbliżamy się wielkimi krokami do zakończenia fazy grupowej w Lidze Narodów. Jedno z wtorkowych spotkań zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ dojdzie do rywalizacji pomiędzy Hiszpanią z Niemcami. Wskazać faworyta w ej rywalizacji jest bardzo trudno. Jednak jedno jest pewne, emocji w tym starciu nie powinno brakować.

Darmowy typ na mecz Hiszpania – Niemcy

Darmowy typ na mecz Hiszpania – Niemcy

Dodać jest warto, że waga tego pojedynku jest spora. Bowiem Niemcami mając dziewięć punktów są liderami swojej grupy, zaś Hiszpanie mają jedno oczko mniej. To wszystko sprawia, że losy awansu do turnieju finałowego są kwestią otwartą. A na pewno obie te ekipy mają spore szanse na awans i wygranie tych rozgrywek.

Nie można jednak zapominać, że obie ekipy maja swoje problemy. Chociaż z drugiej strony posiadają także spory potencjał i możliwości i będą chciały wygrać te prestiżowe spotkanie.

U gospodarzy można powiedzieć, że największy problem jest z obsadzą ofensywy. Wszystko wskazuje, ż Hiszpanie zagrają dwójką napastników: Morata – Oyarzabal. Jednak trzeba powiedzieć, że powinni Ci piłkarze wykorzystać problemy rywali, ponieważ Niemcy cały czas nie grają zbyt pewnie w ofensywie. Brakuje tam kolektywu, a to wszystko przekłada się na to, że regularnie tracą bramki.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Z drugiej strony prezentują się zdecydowanie lepiej w ofensywie od swoich przeciwników, ponieważ w tej formacji czują się znacznie pewniej. Są wstanie stwarzać sporą ilość sytuacji bramkowych, które zamieniają bez żadnych problemów na bramki.

Reasumując, zapowiada się niezywkle ciekawy pojedynek, w którym to emocji na pewno nie zabraknie. Możliwości, potencjał, czy jakość gry obie ekipy posiadają spory. I spokojnie stać te zespoły, aby to przełożyć na mecz.

Spotkanie Hiszpania – Niemcy można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hiszpania – NiemcyBTTS1.67Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button