Typ dnia HSV – Dresden poniedziałek (11 lutego)

W poniedziałek zostanie dokończona dwudziesta pierwsza seria zmagań w drugiej Bundesligi. Jedyny mecz zostanie rozegrany pomiędzy HSV, a Dresden. Nie da się ukryć, że faworytami są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Gospodarze co tutaj dużo mówić zaliczani są do głównych faworytów w lidze. Obecnie zajmują pierwsze miejsce mając czterdzieści punktów. I niewątpliwie są na dobrej drodze, żeby wywalczyć sobie bezpośredni awans. W razie wygranej w tym boju przewaga nad trzecim zespołem wzrośnie do sześciu oczek.

Jeżeli zobaczymy na grę HSV przed własną publicznością to zanotowali pięć wygranych, trzykrotnie remisowali oraz dwa razy ponosili porażkę. Styl gry gospodarzy może nie jest powalający, ale co istotne skuteczny. Piłkarze HSV przede wszystkim zabezpieczają tyły. Tracą niewiele bramek. Podczas spotkania nie wypracowują dużo sytuacji bramkowych. Jednak jak już udaje im się przedostać pod bramkę to są to niezwykle groźne sytuacje.

„HSV jest to drużyna, która za wszelką cenne chce wrócić do boiska niemieckiej Bundesligi. Niewątpliwie, żeby to osiągnąć to takie pojedynki jak te muszą wygrywać”. – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Znacznie gorzej radzą sobie przejezdni, którzy zajmują obecnie dwunaste miejsce mając dwadzieścia pięć punktów. Utrzymanie mają już raczej pewne, bo przewaga nad strefą spadkową jest spora. Jednak maksymalnie ich stać na pozycje w pierwszej dziesiątce.

Piłkarzom z Drezna o punkty w tym boju będzie również ciężko, ponieważ ten bój rozegrają na wyjeździe, gdzie to zanotowali w tym sezonie trzy wygrane, tyle razy samo remisowali oraz czterokrotnie do domu musieli wracać bez chociażby jednego punktu. Poza tym w ostatnich pięciu pojedynkach zaledwie raz wygrali.

Kadrowo również lepiej wyglądają gospodarze, którzy w swoich szeregach mają bardziej doświadczonych zawodników, taki jak: Laogga, Nerey, Hunt czy Holtby.

Reasumując, faworytami tego pojedynku są gospodarze. Ekipa HSV myśląc o awansie takie pojedynki jak te muszą wygrywać. A na pewno mają możliwości ku temu. Wszystkie atuty mają po swojej stronie muszą to jedynie potwierdzić na boisku.

Spotkanie HSV – Dresden można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
HSV – Dresden11.52Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button