Typ dnia: Isner – Millman – 24 sierpnia [poniedziałek]

O awans do trzeciej rundy turnieju Masters w Cincinnati powalczą ze sobą Isner z Milmanem. Faworytem tego meczu niewątpliwie jest Amerykanin i to właśnie on powinien wygrać ten mecz.

Isner – Millman: Typ i analiza

Isner – Millman: Typ i analiza

Rożnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami może nie jest duża, bo wynosi tylko dwadzieścia miejsc. Jednak trzeba podkreślić, że to właśnie Isner jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i ogranym na arenie międzynarodowej.

Isner w pierwszej rundzie mierzył się z Hurkaczem. Pomimo, że Polak nie był łatwym rywalem to Amerykanin ten mecz wygrał w dwóch setach. Największym atutem Isnera jest własne podanie. Tego zawodnika jest bardzo ciężko „przełamać”, bowiem swoje podanie ma niezywkle dobre. W szczególności na hardzie.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Jak zobaczymy na rezultaty Milamana w hardzie to dużo słabiej to wszystko wgląda po stronie. Juz był blisko przegrania w pierwszej rundzie. Jednak ostatecznie pokonał Mannarino 2-1. Chociaż warto jest zaznaczyć, że trzecia partia zakończyła się po TB.

Bilans spotkań bezpośrednich również przemawia za Isnerem, który wygrał wszystkie trzy mecze.

Reasumując, na pewno lepszym zawodnikiem jest John. Amerykanin w dodatku gra na własnej ziemi i będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony, a wszystkie możliwości ku temu ma.

MeczTypKursBukmacher
Isner – Millman11.45Betfan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button