Typ dnia: Istanbul – Manchester United – 4 listopada (czwartek)

Przed nami kolejny wieczór z piłkarską Ligą Mistrzów. Jedno z pierwszych środowych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Istanbulem z Manchesterem United. Faworytami tego meczu są Czerwone Diabły i nie powinni mieć zbyt większych problemów.

Istanbul – Manchester United: Typ i analiza

Istanbul – Manchester United: Typ i analiza

Gospodarze zgodnie z przewidywaniami są najsłabszą drużyną w grupie H. Z zerowym dorobkiem punktowym zajmują czwarte miejsce. W dużo lepszym położeniu jest ekip z Premier League. Manchester United do tej pory wygrał z swoimi największymi rywalami, tj. PSG i Lipskiem. To sprawia, ze zasłużenie zajmują pierwsze miejsce w grupie.

Owszem można śmiało powiedzieć, że Czerwone Diabły w rozgrywkach ligowych grają dosyć przeciętnie., Na pewno nie wykorzystują swojego całego potencjału. Jednak zdecydowanie lepiej to wszystko wygląda w meczach Ligi Mistrzów. Bowiem prezentują sporą jakość w grze, nie popełniają błędów. Są niezywkle dobrze zorganizowani na boisku.

W dodatku ekipa Czerwonych Diabłów chcąc myśleć o awansie do kolejnej rundy tych rozgrywek, takie spotkanie jak te musi wygrywać. Bowiem niedługo przyjdzie im mierzyć się po raz kolny z Lipskiem i PSG, a tam o punkty będzie trudniej.

Ekipa Istanbulu po całym początku sezonu gra coraz lepiej. Jednak w dalszym ciągu gra tej drużyny nie jest przekonująca. Śmiało można powiedzieć, że rozczarowuje od dłuższego czasu.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Chociaż można odnieść wrażenie, że w rozgrywkach ligowych nieco lepiej idzie gra. Jednak w Champions League to zupełnie inny poziom. Przed tygodniem grali z PSG, gdzie przegrali 2-0.

Reasumując, Czerwone Diabły przewyższają póki co swoich rywali bardzo wyraźnie. Jeśli podczas tego pojedynku ich nie zlekceważą i zaprezentują się na swoim poziomie to śmiało można powiedzieć, że ekipa Manchesteru pewnie wygra te spotkanie.

MeczTypKursBukmacher
Istanbul – Manchester United21.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button