Typ dnia Klizan – Medvedev- 8 lutego (piątek)

Czas na spotkania ćwierćfinałowe podczas turnieju w Sofii. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Klizanem, a Medvedevem. Faworyt tego boju jest tylko jeden. Jest im Rosjanin, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Medvedev to obecnie dwunasta rakieta męskiego tenisa. Jego najbliższy rywal sklasyfikowany jest na trzydziestej ósmej pozycji. Ten turniej rozgrywany jest na hali. Jak zobaczymy na wcześniejsze lata i grę obu tych zawodników na hali, to znacznie lepsze wyniki osiągał Daniil. I to wszystko powinien potwierdzić to w tym boju.

„Medvedev jest lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Do tego prezentuje się dużo lepiej od Klizana. „-pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Jak zobaczymy na wyniki obu zawodników w tym sezonie to Klizan najlepszy wynik osiągnął w Sydney. Wcześniej miał problemy z wygraniem swoich pojedynków. W tym turnieju nie zawiódł póki co. Wygrał dwa swoje pojedynki, gdzie kolejno ogrywał Basica oraz Brandsa. Jednak te wygrane zbyt dużego wrażenia nie robią. Ponieważ w obu tych meczach Klizan był zdecydowanym faworytem.

Znacznie lepiej radzi Medvedev w tym roku. Jak występuje w turnieju to trzeba powiedzieć, że osiąga dobre wyniki. Zaczął od występu w Brisbane, gdzie zanotował finał. Następnie w Australian Open doszedł do czwartej rundy. Przegrał tam pojedynek z Djoko 3-1. W pierwszym meczu podczas tego turnieju okazał się lepszy od Haasa 2-1.

Rosjanin, jeżeli nie zlekceważy swojego rywala. A zagra na takim poziomie co we wcześniejszych bojach w tym roku to spokojnie ten mecz powinien wygrać.

Spotkanie Klizan – Medvedev można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Klizan – Medvedev 21.32Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button