Typ dnia Lausanne – Kriens – środa (13 lutego)

Gospodarze nie powinni mieć żadnych problemów tutaj z wygrana. A tak naprawdę wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą. Obie drużyny znajdują się po odmiennych stronach ligowej tabeli, a tym samym grają o dwa zupełnie inne cele.

Ekipa Lausanne sklasyfikowana jest na drugiej pozycji. Niewątpliwie dorobienie dziewięciu punktów do lidera nie będzie łatwo. Lecz mogą skupić się na utrzymaniu swojej obecnej pozycji. A to też nie będzie łatwe ponieważ przewaga nad piątym zespołem wynosi zaledwie dwa punkty. To wszystko tylko sprawia, że takie pojedynki gospodarze muszą wygrywać i to bez żadnych problemów.

Tym bardziej, że ten mecz rozegrają przed własną publicznością, gdzie to zanotowali po cztery wygrane i remisy, a także raz przegrali. Jak zobaczymy na obecną dyspozycję to zdecydowanie przemawia ona za gospodarzami. Dużym atutem gospodarzy jest ofensywa. Nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek rywali. Również to było widoczne w pojedynkach towarzyskich. Ekipa Lausanne mają kim straszyć swoich rywali: Rapp, Zaqiri, Dominguez czy Loosli.

„Faworytem tego boju są gospodarze. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na faworyta gospodarzy. Ciężko jest uwierzyć, że ten pojedynek mogliby przegrać. Ponieważ rywal spokojnie do ogrania” – pisze ekspert portali typydnia.pl

Goście nic wybitnego nie pokazują. Zajmują dziewiąte miejsce mając dziewiętnaście punktów. Celem tego zespołu niewątpliwie jest utrzymanie się w lidze. Jednak będzie to niezwykle trudne zadanie do zrealizowania. Ponieważ przewaga nad ostatnim zespołem wynosi tylko jeden punkt.

Jak zobaczymy wyniki tego zespołu na wyjazdach podczas obecnego sezonu to zanotowali dwie wygrane, sześciokrotnie remisowali oraz raz przegrali. Z pewnością dla przejezdnych jeden punkt w takim pojedynku będzie to spory sukces. Jednak trzeba przyznać, że jest to mało realne. Zbytnio nie mają atuty przemawiającego za nimi. Do ej pory wygrali zaledwie tzy mecze w lidze co jest zdecydowanie najsłabszym rezultatem.

Pojedynki bezpośrednie również przemawiają za gospodarzami tego spotkania. Jeżeli piłkarze Lausanne myślą o awansie do najwyższej fazy rozgrywek w Szwajcarii to takie pojedynki jak te muszą wygrywać.

Spotkanie Lausanne – Kriens można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Lausanne – Kriens 11.35Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button