Typ dnia: Legia Warszawa – Omonia Nikozja – 26 sierpnia [środa]

Już w najbliższą środę Legia Warszawa stoczy kolejny pojedynek eliminacyjny w Lidze Mistrzów. Tym razem Wojskowi na własnym obiekcie stoczą bitwę z Omonią Nikozja. Trener tego zespołu jest Hening Berg, który to nie tak dawno prowadził jeszcze zespół z stolicy Polski.

Legia Warszawa – Omonia Nikozja: Typ i analiza

Legia Warszawa – Omonia Nikozja: Typ i analiza

Omonia śmiało można powiedzieć, że nie wybitnego nie pokazała w poprzedniej rundzie. Pomimo, że nie mieli tak wymagającego rywala, bowiem była nim ekipa Ararat to Mistrz Cypru zapewnił sobie awans dopiero po dogrywce. Wygrywając mecz skromnie 1-0.

Jednak trzeba przyznać, że podopieczni Berga podczas tamten rywalizacji nic wybitnego nie pokazali. Przez całe spotkanie oddali zaledwie cztery celne strzały. Dodatkowo z klubu odszedłł Matt Derbyshire, który był w poprzednim sezonie był najskuteczniejszym zawodnikiem swojego zespołu. Jego miejsce ma zastąpić Duris, który w minionej kampanii tylko pięć razy wpisywał się na listę strzelców.

Śmiało można powiedzieć, że największym atutem Legii jest gra tutaj na własnym obiekcie. I z pewnością podopieczni Vukovića ten atut będą chcieli wykorzystać. W poprzedniej rundzie zbytnio Wojskowi zagrali dosyć słabo wygrywając jedną bramkę z Linfield.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Pomimo, że piłkarze Legii stwarzali sobie akcje bramkowe, ale ich wykończenie przychodziło z trudem. Jednak trzeba podkreślić, że mają kim straszyć swoich przeciwników. Bowiem w swoich szeregach mają takich piłkarzy, jak Wszołek, Martins, Gvilla, Luqinhas, czy na szpicy Pekhart, który w ostatnim meczu strzelił dwie bramki.

Można spodziewać się, że Omonia w tym meczu będzie nastawiona na defensywę, jak to mają w zwyczaju grać drużyny Berga. Dla tego trenera nie jest najważniejszy styl a wręcz skromna wygrana. Z drugiej strony nie mona zapominać o dobrej grze Legii w pressigu. Podopieczni Vukovicą są wstanie po stracie piłki od razu atakować rywala.

Reasumując, na pewno presja będzie tutaj na jeden i drugi zespól. To wszystko sprawia, że te drużyny będą chciału zagrać defensywnie, aby nie stracić bramki. To wszystko sprawia,że według nie podczas tej potyczki nie zobaczymy, dużej ilości bramek.

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Omonia Nikozjaunder 2.5 bramek1.83STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button