Typ dnia Maastricht vs Jong Utrecht – piątek (15 lutego)

Jedno z piątkowych spotkań w drugiej lidze holenderskiej zostanie rozegrane pomiędzy drużynami Maastricht, a Jong Utrecht. Zdecydowanymi faworytami są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem tutaj zwycięstwa.

Maastricht – Jong Utrecht – piątek (15 lutego)

Maastricht – Jong Utrecht – piątek (15 lutego)

Piłkarze drużyny Maastricht do tego spotkania przystąpią w dobrych nastrojach, ponieważ wygrali trzy ostatnie mecze ligowe. Gdzie to okazywali się lepsi kolejno od Helmond, Telstar oraz FC Oss. W dodatku nie mieli większych problemów z zdobyciem trzech punktów. Bowiem każde z nich wygrywali przewagą przynajmniej dwóch goli.

Trzy zwycięstwa pod rząd dały im awans na dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. Niewątpliwie chcą utrzymać pierwsze w pierwszej dziesiątce i tym samym grać w playoffach o awans do najwyższej fazy rozgrywkowej w lidze. A wszystko wskazuje, że również i w tym spotkaniu powinni zdobyć trzy punkty. Ponieważ przyjdzie dla nich zmierzyć się z zdecydowanie najsłabszą drużyną w lidze. Ekipa rezerw Utrechtu zajmuje ostatnie, dwudzieste miejsce. W dodatku ta ekipa przegrała wszystkie ostatnie pięć pojedynków.

„Piłkarze Maastricht złapali wiatr w żagle podczas ostatnich spotkań. W ładny stylu wygrywali swoje boje. Teraz przystąpią jako faworyci do kolejnego meczu. A nie powinni mieć w nim większych problemów z jego wygraniem.” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Podopieczni Elsena podczas ostatnich pojedynków przede wszystkim dobrze radzili sobie pod bramką rywala. Może nie stwarzali sobie dużej ilości sytuacji. Jednak jak przedostawali się pod bramkę swojego przeciwnika to kończyli akcje celnym strzałem. I wszystko wskazuje, że podobnie powinno być w tym boju.

Zespół Utrechtu przegrywa spotkanie za spotkaniem, bilans pięciu spotkań i pięciu porażek jest tego najlepszym dowodem. Po tak dobrych spotkaniach w wykonaniu podopiecznych Elsena trudno jest uwierzyć, żeby tutaj mogli stracili punkty

Spotkanie Maastricht – Jong Utrecht można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Maastricht – Jong Utrecht11.40Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button