Typ dnia: Malmo – Cracovia – 27 sierpnia [czwartek]

Śmiało można powiedzieć, że ekipa Cracovii nie miała zbyt udanego losowania. Bowiem Pasy w II rundzie kwalifikacji zmierzą się z ekipą Malmo. I trzeba powiedzieć, że to właśnie Szwedzi są faworytami tej rywalizacji.

Typ i analiza Malmo – Cracovia

Typ i analiza Malmo – Cracovia

Trzeba przyznać tutaj obiektywnie, że gospodarze są dużo lepszym zespołem od swoich przeciwników, a przede wszystkim bardzo doświadczonym. Ekipa Malmoe dosyć regularnie występuje w europejskich pucharach. Może nie osiąga dobrych wyników, ale na pewno jest bardzo ograna na tym poziomie.

Kolejny ich atut do gra u siebie. Piłkarze Malmoe w ostatnich dziesięciu meczach u siebie wygrali, aż osiem razy i dwukrotnie remisowali. Również trzeba podkreślić na jakość tego zespołu w ofensywie. Nie mają przecież żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, które są wstanie zamienić w dodatku na bramki.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Najlepszym tego dowodem jest to, że w każdym z pięciu ostatnich meczy u siebie strzelali minimum dwie bramki. Można powiedzieć, że nie można się dziwić tak solidnej gry tego zespołu w ofensywie. Czemu? Odpowiedź jest bardzo prosta. W tej formacji posiadają solidnych piłkarzy, ja Berget, Toivonen, Traustason, czy Sarr.

Cracovia owszem jako całość jest dobrym zespołem, ale ma również i swoje problemy. Na pewno jednym z nich jest gra na wyjazdach. Podopieczni Probierza podczas konfrontacji wyjazdowych, tak dobrze sobie nie radzą co u siebie.

Owszem w minionym tygodniu zaprezentowali się z dobrej strony w rywalizacji z Pogonią Szczecin. Jednak trzeba powiedzieć, że lina ofensywna na pewno jest osłabiona w porównaniu do poprzedniego sezonu. Wynika to z tego, że z klubu odszedł Lopes, czyli najnieskuteczniejszy piłkarzy.

Owszem z przodu wyglądają i tak całkiem dobrze, ponieważ szansę na grę od pierwszej minuty z pewnością dostaną Wdowiak, Hanca, czy van Amersfoort. Chociaż osobiście nie jestem przekonany co do ich dyspozycji. Przede wszystkim temu, że gra na poziomie eliminacji LE jest zupełnie inna niż w PKO Ekstraklasie.

Reasumując, Probierza umie dobrze przygotować drużynę do meczu. Chociaż trzeba podkreślić, że Malmoe wygląda znacznie lepiej od rywali powinno być to również widoczne na boisku w tym meczu.

Przewidywane składy na mecz Malmo – Cracovia:

Malmo: Johansson – Knudsen, Ahmedhodzić, Brorsson, Larsson – Traustason, Rakip, Toivovnen, Bachirou, Berget – Sarr

Cracovia: Niemczycki – Rapa, Helik, Jablonsky, Pestka – Hanca, Lohaj, van Amerfoort, Dimun, Wdowiak – Alverez

Braki kadrowe na mecz Malmo – Cracovia:

Malmo absencje: brak
Cracovia absencje: Kanach, Lusisz, Pik, Vestenicky

MeczTypKursBukmacher
Malmo – Cracovia11.53STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button