Typ dnia: Osaka – Yastremska – 25 sierpnia [wtorek]

Można śmiało powiedzieć, że pojedynek pomiędzy Naomi Osaką z Dayaną Yastremską ma jednego faworyta, Jest im Japonka i to właśnie ona powinna wygrać ten mecz.

Osaka – Yastremska: Typ i analiza

Osaka – Yastremska: Typ i analiza

Na wstępie trzeba powiedzieć, że Osaka mimo młodego wieku posiada ogromny talent, ale i możliwości. Pokazała się zresztą już nie raz z bardzo dobrej strony. Fakt, że zajmuje dziesiąte miejsce w rankingu WTA jest tego najlepszym dowodem.

Dodać do tego trzeba również fakt, że na hardzie czuje się jak ryba w wodzie. Posiada ogromy potencjał i możliwości. Dobrze radzi sobie przy własnym podaniu. Do tego gra solidnie z głębi pola.

Yastremska też posiada spore możliwości sportowe, ale dodać trzeba, że nie jest jeszcze to ten poziom co Japonka. Ukrainka wygrała dwa mecze w tym turnieju. Okazywała się lepsza od Wiliams i Pery.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Pomimo, że była w tych dwóch starciach wyraźną faworytka to nic wybitnego nie pokazała. Zagrała dosyć przeciętne mecze, w których również miała przestoje w swojej grze, a chcic myśleć o wygranej z Japonką nie może sobie pozwolić nawet na chwilę słabości.

Reasumując, faworytem tego meczu niewątpliwie jest Japonka. Potencjał, możliwości, jakość w grze również przemawia za tą zawodniczką. I jeśli nie zlekceważy rywalki to powinna pewnie wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Osaka – Yastremska11.4Betfan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button