Typ dnia: Parma vs Napoli – 22 lipca [środa]

Pierwsze środowe spotkanie we włoskiej Serie A będzie to pojedynek na Stadio Ennio Tardini, a dojdzie tam d rywalizacji pomiędzy Parmą z Napoli. Śmiało można powiedzieć, że faworytami tego starcia są przyjezdni i to własnie oni powinni zdobyć komplet punktów w tej rywalizacji.

Darmowy typ, analiza i stream meczu Parma Napoli

Darmowy typ, analiza i stream meczu Parma Napoli

Jest to bardzo ważny pojedynek dla zespołu Napoli, który cały czas ma spore szanse na wywalczenie piątego miejsca. Obecnie podopieczni Gattusso tracą tylko dwa punkty do Romy. Obecna dyspozycja przyjezdnych trzeba powiedzieć, że jest bardzo dobra, bowiem wynosi trzy wygrane i dwa remisy.

W ostatnim starciu podopieczni Gattusso pokonali u Udinese 2-1. Nie mniej jednak w żadnym wypadku wynik końcowy nie pokazuje tego co działo się na boisku. Bowiem to właśnie piłkarze Napoli dominowali przez zdecydowaną większość starcia ale mieli jedynie spore problemy z wykończeniem akcji bramkowych.

I śmiało można być pewnym, że również podczas tego pojedynku od pierwszej minuty ekipa Gattusso będzie chciała narzucić swój styl gry i walczyć i komplet punktów. Tym bardziej, że Parma można powiedzieć, iż jest myślami już w nowym sezonie.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Najlepiej to pokazują ostanie rezultaty osiagnane przez ten zespół. Jeden punkt w pięciu pojedynkach, jest tego najlepszym dowodem. Warto jest nadmienić, że podczas ostatnich spotkań nie mieli zbyt wymagających przeciwników, ponieważ przyszło im mierzyć się chociażby z Fiorentiną, czy Sampdorią.

Poza tym popełniają bardzo prosty błędy w obronie. Inaczej tego nie można nazwać, jak w każdym z pięciu ostatnich pojedynków tracili minimum po dwie bramki.

Reasumując, gra Napoli na pewno w ostatnim czasie wygląda bardzo dobrze. Podopieczni Gattusso grają dobrze, a do tego punktują. Tego natomiast nie można powiedzieć o zespole gości, który to przegrywa mecz za meczem.

Spotkanie Parma – Napoli można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Parma – Napoli 21.55BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button