Typ dnia Pogoń Szczecin – Podbeskidzie – 9 listopada (poniedziałek)

Jedno z dzisiejszych spotkań w PKO Ekstraklasie będzie to konfrontacja pomiędzy Pogonią z Podbeskidzkie Bielsko – Biała. Patrząc na grę obu tych ekip zdecydowanie lepiej to wszystko wygląda po stronie gospodarzy i to oni są faworytami tego meczu.

PKO Ekstraklasa: Typ dnia z analizą: Pogoń Szczecin – Podbeskidzie

Pogoń można powiedzieć, że od początku sezonu znajduje się w dobrej dyspozycji. Regularnie punktują znajdują się w górnej części ligowej tabeli. Obecnie sklasyfikowani są na czwartej pozycji mając czternaście punktów. Warto jest dodać, że gospodarze mają dwa mecze rozegrane mniej.

Jeśli porównanym grę również obu tych zespołów to zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie Pogoni. Są dużo lepiej ułożoną ekipą na boisku, nie ma dziur pomiędzy formacji. Każdy z zawodników dobrze wie co ma robić. Dodać również trzeba, że znajdują się w dobrej dyspozycji, nie przegrali przecież żadnego z pięciu ostatnich meczy.

W dodatku trzeba dodać, że ekipa Pogoni nie miała łatwego terminarza, ponieważ rywalizowali chociażby z Lechią, czy Jagą, gdzie wygrali. Dołożyli do tego remis z Legią.

Pogoń jest znacznie lepszym zespołem od gości. Prezentują znacznie lepszą jakość w grze, a patrząc na grę Górali to faworyt tego meczu jest tylko jeden. Są nim gospodarze” – pisze typer portalu betonline.net.pl

O grze gości nie można zbyt dużo powiedzieć. Patrząc na ich dokonania do tej pory to widać, że będą mieli spore problemy z utrzymaniem się w lidze. W dziewięciu meczach ta drużyna zdobyła zaledwie pięć punktów. Bilans ostatnich pięciu meczy to cztery porażki i jedna wygrana. I to w dodatku bardzo skromna, bo 1-0 z Stalą Mielec.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Dzisiaj czeka ich zdecydowanie trudniejsze zadanie. Trudno znaleźć plus przemawiający za tym zespołem. Przede wszystkim bardzo słabo spisują się w defensywie. Stracili do tej pory najwięcej bramek i trudno spodziewać się tutaj poprawy. Bramki podczas ostatnich meczy strzelały im m.in. Wisła Kraków i Warta Poznań.

Reasumując, gospodarze posiadają znacznie większy potencjał i możliwości od swoich przeciwników. Jeśli w tej rywalizacji zagrają na dobrym poziomie to trzeba powiedzieć, że nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tej rywalizacji.

Spotkanie Pogoń Szczecin – Podbeskidzie można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Pogoń Szczecin – Podbeskidzie11.57Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button