Typ dnia Polska – Finlandia – 7 października [środa]

Czas na przerwę w klubowej piłce i tym samym pojedynki reprezentacyjne. W najbliższą środę czekają na mecz towarzyski, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z Finlandią. Trudno spodziewać się tutaj porywającego meczu, w którym zobaczymy dużo bramek.

Polska – Finlandia: Typy bukmacherskie

Polska – Finlandia: Typy bukmacherskie

Podstawowy argument jest taki, że obie reprezentacje już w niedzielę rozegrają swoje mecze w Lidze Narodów i wszystkie siły z pewnością koncertują na tamte rozgrywki. To wszystko sprawi, że podczas środowej rywalizacji obie drużyny zagrają w nieco rezerwowym składzie, ale i również bez swoich podstawowych piłkarzy.

W zespole gospodarzy na pewno zabraknie Lewandowskiego. Brak napastnika Bayernu Monachium sprawia, że linia ofensywa automatycznie traci bardzo dużo. Tym bardziej, że Robert potrafi cofnąć się do drugiej lini i rozgrywać piłkę. Również ciężko jest uwierzyć, żeby inny czołowi piłkarze, jak m.in. Klich również rozegrali całe spotkanie.

Bierze się to z tego, że trenerzy przede wszystkim będą chcieli dać prawo pograć zmiennikom i sprawdzić różne ustawiania gry. Więc trudno spodziewać się tutaj porywającej gry, a przede wszystkim płynnej. To wszystko powinno również przełożyć się na sytuacje bramkowe obu tych ekip.

Nie spodziewam się w żadnym wypadku porywającego meczu z jednej, ale i drugiej strony. Obie ekipy przede wszystkim nastawione będą na sprawdzenie nowych piłkarzy i różnych stylów gry” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy kod promocyjny

Finowie trzeba powiedzieć, że w ataku prezentują się bardzo dobrze. jest to ich bardzo mocna strona, grają tam odpowiedzialnie, nie popełniają błędów i tym samy stanowią solidny kolektyw.

Natomiast nie od dzisiaj wiadomo, że linia ofensywna tego zespołu przede wszystkim opiera się na napastniku Norwch, czyli Pukkim. Jest to przecież piłkarz, którzy stanowi bardzo duża jakość w ofensywie. Strzela reglanie bramki, a bez niego linia ofensywa znacząco jest osłabiona.

Reasumując, trudno spodziewać się tutaj dobrego meczu, w którym to zobaczymy bramki z jednej i drugiej strony. Obie drużyny potraktują ten mecz, jako sparing, w którym będą bardziej szukać nowych ustawień niż oczekuje się od nich dobrej gry.

Spotkania Polska – Finlandia można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Polska – Finlandiaunder 2.51.6BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button