Typ dnia: Polska – Włochy – 11 października [niedziela]

Trzeba przyznać, że zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w niedzielny wieczór. Bowiem na stadionie w Gdańsku dojdzie do rywalizacji pomiędzy Polską z Włochami z ramach Ligi Narodów. Nieznacznymi faworytami tego starcia są przyjezdni, ale można być pewnym, że nasz zespół łatwo skóry nie sprzeda.

Darmowy typ z analizą na mecz Polska – Włochy

Darmowy typ z analizą na mecz Polska – Włochy

Mocniejszą ekipą trzeba powiedzieć, że na papierze są Włosi. Również nie da się ukryć, że ta ekipa posiada większy potencjał oraz możliwości. Gra Włochów od dłuższego czasu może wygrać. Wreszcie ta reprezentacja prezentuje się na takim poziomie co powinna.

Przebieg tej rywalizacji również nie jest trudny do przewidzenia, ponieważ przez większość meczu z pewnością będzie przeważać tutaj ekipa gości. Bowiem to właśnie Włosi potrafią utrzymać się dłużej przy piłce, wymieniać więcej podań między sobą.

Z drugiej strony taki styl gry odpowiada naszemu zespołowi. Biało – Czerwoni z pewnością będą skupieni do gry z kontry i szukania okazji do strzelania bramki ze stałych fragmentów gry. A przecież nie od dzisiaj wiadomo, że gra z kontry to są największe atuty naszej kadry.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

W dodatku mamy ku temu bardzo dobrych zawodników. Swoją klasę w środę pokazał Grosik, który strzelił trzy bramki. A przecież nie można zapominać o takich zawodnikach, jak Klich. Jóźwiak, czy też Lewandowski, z którym to rywale będą mieli ogromne problemy.

Jednak trzeba powiedzieć, że Włosi mają również dobrych, ale i przy okazji lepiej ułożonych taktyczne piłkarzy. Bowiem szansę przecież na grę mają Verratti. Chiesa, Immobile, El Shaarawy. Ci piłkarze nie raz powinni sprawić problemy defensywie naszej ekipy. Zresztą jak zobaczymy na ostatnie pojedynki to trzeba powiedzieć, że w defensywie nasz zespół nie stwarzał solidnego kolektywi.

MeczTypKursBukmacher
Polska – Włochyover 2.5 bramki1.98STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button