Typ dnia: Popyrin – Londero – 6 października [wtorek]

Pomimo, że mamy sierpień to na bramki emocji w tenisie nie można narzekać. W tym tygodniu oprócz French Open panowie rywalizacją chociażby podczas challengera w Parmie. W jednym z wtorkowych spotkań dojdzie do pojedynku pomiędzy Popyrinem z Londero. Przynajmniej dla nie wyraźnym faworytem tego meczu jest ten drugi i nie powinien mieć on zbyt większych problemów z wygraną.

Popyrin – Londero: Typ i analiza

Popyrin – Londero: Typ i analiza

Owszem Popyrin można powiedzieć, że dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tenisem, bo ma niespełna dwadziesćia jeden lat. Jednak przyjdzie mu teraz zmierzyć z bardziej doświadczonym zawodnikiem jest Londero. A różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami wynosi blisko czterdzieści pozycji.

Jednak najmocniejszy agreement przemawiający za Londero jest taki, ze zdecydowanie lepiej radzi sobie na clayu od rywala. To właśnie Ignacio swoje największe osiągnięcia notował na mączce.

Owszem może podczas ostatnich tygodni nie prezentował ten zawodni dobrych rezultatów, ale trzeba podkreślić, że nie ma się czego wstydzić, ponieważ zostawiał za sobą dobry ślad.

BetFan: Kod promocyjny

Chociażby podczas French Open, gdzie doszedł do drugiej rundy, ale tam już w pierwszej rundzie nie był faworytem, gdzie grał z Delbonisem. Ostatecznie udało mu się zanotować zwycięstwo, w drugim meczu przegrał z Cecchinato, ale tam od razu był już skazywany na porażkę.

Popyrtin trzeba powiedzieć, że przede wszystkim preferuje grę na twardej nawierzchni to właśnie tam osiąga swoje największe sukcesy, Grając na mączce jest to kolejny sezon, gdzie mu gra nie idzie zbyt dobrze.

A na pewno występy tego zawodnika nie są zbyt dobre w ostatnim czasie. Podczas turnieju w Rzymie nie przeszedł przez eliminacje. W French Open przegrał swój pierwszy mecz Harrisem i to bez wygranego seta. A przecież mecz zapowiadał się wyrównanie.

Patrząc na to, jak obaj zawodnicy się spisują i mają możliwości to faworytem tego meczu jest Londero i to właśnie on powinien zanotować zwycięstwo w tym starciu.

MeczTypKursBukmacher
Popyrin – Londero21.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button