Typ dnia: PSG – Angers – 2 października [piątek]

W piątek 2 października rozpocznie się VI kolejka PKO Ekstraklasy. Jedyny mecz, jaki będzie miał miejsce w tym dniu będzie to konfrontacja pomiędzy PSG z Angers. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego meczu są Paryżanie, a tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

PSG – Angers: Typ i analiza meczu

PSG – Angers: Typ i analiza meczu

Śmiało można powiedzieć, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Pomimo, że te zespoły sąsiadując ze sobą w ligowej tabeli to ciężko znaleźć atut przemawiający za przyjezdnymi.

Podopieczni Tuchela sezon nie rozpoczęli zbyt udanie, ale wraz z kolejnymi meczami było już tylko lepiej. W trzech ostatnich starciach Paryżanie za każdym razem wygrywali, gdzie to kolejno ogrywali Metz, Nice oraz w ostatnim meczu Reims.

Przebieg tego meczu również nie jest trudny do przewidzenia, ponieważ można być pewnym, że gospodarze będą utrzymywali się przez większość meczu przy piłce, będą dyktować temp meczu i z pewnością zepchną rywali do defensywy. Natomiast ekipa Angers będzie szukała swoich szans z kontry i stałych fragmentów gry.

Jednak i o bramkę będzie trudno tutaj przyjezdnym z tego względu, że Paryżanie bardzo dobrze radzą sobie w defensywie. Fakt, że w trzech ostatnich meczach zachowali czyste konto jest tego najlepszym dowodem.

BetFan: Kod promocyjny

Również pod względem kadrowym różnica klas jest pomiędzy tymi zespołami. Owszem przyjezdni liczą najbardziej podczas tego meczu na Traore, czy też Bahokena. Z całym szacunkiem do tych piłkarzy, ale u gospodarzy z pewnością zagrają Neymar, Mbappe, czy też Di Maria, którzy powinni poprowadzić swój zespół do wygranej.

Reasumując, PSG jest od swoich rywali zespołem co najmniej o jeden poziom lepsza i to pod każdym względem. Jeśli podopieczni Tuchela nie zlekceważą rywali i zagrają skoncentrowani przez większość meczu to powinni bez żadnych problemów wygrać ten pojedynek.

MeczTypKursBukmacher
PSG – AngersPSG -11.56STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button