Typ dnia: Real Madryt – Valladolid – 30 września [środa]

Czas na kolejne spotkania w ramach IV kolejki hiszpańskiej LaLiga. Jedno z środkowych spotkań będzie to konfrontacja pomiędzy Realem Madryt z Valladolid. Śmiało można powiedzieć, że faworytami tej rywalizacji są gospodarze. Jednak przypuszczam, ze zbyt dużo bramek w tym meczu nie zobaczymy i tym samym typ poniżej 3.5 bramki jest bardzo realny.

Typ dnia: Real Madryt – Valladolid – 30 września [środa]

Typ dnia: Real Madryt – Valladolid – 30 września [środa]

Królewscy owszem mają możliwości, potencjał, czy też aspiracje na najwyższe cele ligowe w tym sezonie. Chociaż z drugiej strony trzeba mieć na uwadze, że ich dyspozycja nie do końca jest porywająca.

Podopieczni Zidana, jak wygrywają swoje mecze to na tyle „ile potrzeba im do zwycięstwa”. Owszem podczas ostatniego starcia strzelili cztery bramki Betisowi, ale bym zbyt dużej uwagi do tego rezultat nie przywiązywał. I tym samym powtórkę tylu bramek.

Tym bardziej,że przyjezdni od pierwszej minuty będą nastawieni tutaj na defensywę. Goście dobrze znają, jaki potencjał ma Real i tym samy będą na pewno większością zawodników się bronić. Można również spodziewać się, że „zagęszczą” pole gry rywalom i tym samym będą chcieli utrudnić „rozgrywanie” piłki rywalom.

BetFan: Kod promocyjny

Nie da się ukryć, że dla ekipy Valladolid nawet jeden punkt nawet z takim zespołem, jak Real Madryt będzie to bardzo duży sukces.

Owszem Królewscy mają ciekawszych zawodników w formacji ofensywnej, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zagrają Modrić, Isco, czy Benzema. Jednak, jak mecze pokazały w tym sezonie Ci piłkarze za wszelką cenne nie forsują tempa i nie dążą do kolejnych trafień.

Reasumując, Real powinien podczas tej rywalizacji zdobyć trzy punkty, ponieważ są dużo lepszym zespołem od rywali. Jednak z drugiej strony, jak zobaczymy na wyniki Królewskich w tym sezonie to trudno spodziewać się tutaj porywającego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Real Madryt – Valladolidponiżej 3.5 bramki1.55STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button