Typ dnia środa 2 stycznia Mannheim – Wolfsburg

Mannheim – Wolfsburg

Przed nami spotkania trzydziestej piątej kolejki niemieckiej Ligi Hokeja na lodzie – DEL. Jedno z środowych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Mannheim, a Wolfsburgiem. Nie da się ukryć, że faworyt tego boju jest tylko jeden, są nim gospodarze.

Mannheim to lider ligi niemieckiej mając siedemdziesiąt dwa punkty na swoim koncie. Są głównymi faworytami do wygrania rundy zasadniczej, a mają już siedem punktów przewagi nad drugim zespołem. Ponadto również są wymieniani jako główni faworyci do tytułu mistrzowskiego.

Z pewnością będą chcieli dołożyć kolejne punkty do swojego konta. Tym bardziej, że rozegrają ten mecz na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali do tej pory trzynaście wygranych oraz pięciokrotnie ponosili porażkę.

Znacznie słabiej wygląda to po stronie zespołu Wolfsburga, która to drużyna zajmuje trzynaste miejsce w lidze mając trzydzieści trzy punkty. Można powiedzieć, że dla tego zespołu pomału sezon kończy się. Ponieważ ciężko będzie dla nich wskoczyć do pierwszej dziesiątki, gdzie strata wynosi dziewieć punktów. Ponadto zdobywanie punktów przychodzi im z wielką trudnością.

W dodatku ten mecz rozegrają na wyjeździe, gdzie to zanotowali do tej pory trzy wygrane oraz czternaście porażek. A warto jest podkreślić, że jedynie zespół Iselohn ma gorszy wynik.

Kadrowo również lepiej wyglądają gospodarze, którzy w swoich szeregach mają takich zawodników jak Kolarik, Desjardins czy Adam. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i każde z tych spotkań wygrała ekipa Mannheim.

MeczTypKursBukmacher
Mannheim – Wolfsburg 11.40Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button