Typ dnia Struff vs Tsitsipas – czwartek (7 lutego)

Przed nami spotkania drugiej rundy turnieju w Soffi. Jedno z czwartkowych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Struffem, a Tsisipasem. Faworytem tego pojedynku jest ten drugi i trzeba powiedzieć, że nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Struff to obecnie pięćdziesiąta rakieta męskiego tenisa. Dla porównania jego rywal jest sklasyfikowanych na dwunastej pozycji.

„Tsitsipas ma ogromny talent, co zresztą pokazał w tym sezonie. Wygrane z takimi zawodnikami jak, m.in. Ferdek dało mu jeszcze większą pewność siebie. Grając z Niemcem powinien spokojnie wygrać”. – pisze ekspert portalu itypy.pl

Owszem Struff jest bardziej doświadczonym zawodnikiem, ponieważ znacznie dłużej gra. Lecz z drugiej strony pojawi się Stefanos, który jest młodym zawodnikiem, bo zaledwie dwudziestu letnim. Jednak potencjał ma ogromny. A fakt, że w tak młodym wieku sklasyfikowany jest tak wysoko to najlepiej potwierdza.

Potencjał swój Tsistsi pokazał w tym roku, gdzie zaprezentował się bardzo dobrze chociażby podczas Australian Open, gdzie doszedł do półfinału. Po drodze przecież ogrywał chociażby takich zawodników jak Federer czy Baustita – Agut.

Struff w tym sezonie występował w kilku turniejach, ale trzeba powiedzieć, że w żadnym ze spotkań nie pokazał nic wybitnego. Zaledwie w Aucklad doszedł do półfinału. Jednak wygrane nad takimi zawodnikami jak Djere czy Statham w żadnym wypadku nie są przekonujące.

W dodatku jak zobaczymy na poprzednie lata to znacznie lepiej radziła hali osiągając dobre wyniki.

Do tego pojedynku przystąpi jako zdecydowany faworyt. Jeżeli nie zlekceważy rywala nie powinien mieć żadnych większych problemów z wygraną.

Spotkanie Struff – Tsitsipas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Struff – Tsisipas21.42Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button