Typ dnia: Ukraina – Niemcy – 10 października [sobota]

Jedno z ciekawszych sobotnich spotkań w Lidze Narodów będzie to rywalizacja pomiędzy Ukrainą z Niemcami. Niewątpliwie na papierze lepiej wyglądają nasi zachodni sąsiedzi. Jednak śmiem twierdzić, że bramek w tej rywalizacji nie zabraknie.

Ukraina – Niemcy: typ i analiza

Ukraina – Niemcy: typ i analiza

Po pierwszych dwóch seriach można powiedzieć, że w nieco lepszej sytuacji znajduje się ekipa Ukrainy, która ma trzy oczka. Notując wygraną z Szwajcarią oraz przegraną z Hiszpanią. Reprezentacja Niemiec zanotowała natomiast dwa remis z Hiszpanią oraz Szwajcarią.

„Ukraińcy zrobili postęp na przestrzeni ostatnich lat. Jednak na pewno daleko im jeszcze do jakości gry Niemców. Chociaż trzaba przyznać że emocji w tym meczu nie powinno brakować ” – pisze typer portalu

Nie da się ukryć, że Niemcy czekają na swoje pierwsze zwycięstwo w Lidze Narodów. Śmiało można powiedzieć, że wszystkie atuty mają ku temu. Owszem Ukraina nie jest to łatwa drużyna, ale pod względem umiejętności gości i ich potencjału, doświadczenie znacząco przewyższają zespół Szewczenki.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Gospodarze mają problem w defensywie i na pewno nie będzie im łatwo zachować czyste konto w tym meczu. W dwóch wcześniejszych starciach tracili bramki, przegrywając wysoko, bo 4-0 z Hiszpanią. W dodatku Niemcy mają bardzo dobrych piłkarzy w napadzie, ponieważ szansę na grę od pierwszej minuty mają Werner, Gnabry, Goretzka, czy Kmmich. Każdego z nich przecież stać na strzelenie bramki w tym meczu.

Ukraińcy na pewno będą chcieli powalczyć. Tym bardziej, że grają na własnym obiekcie. Dodatkowo będą chcieli zmazać plamę z ostatniego swojego pojedynku, gdzie to przegrali, aż 1-7 z Francją.

Reasumując, Śmiało można powiedzieć, że Ukrainy są wstanie powalczyć z Niemcami. Jednak na przesteni całego meczu powinniśmy zobaczyć kilka bramek, które to w dodatku powinny paść z jednej, ale i drugiej strony.

MeczTypKursBukmacher
Ukraina – Niemcyover 2.51.6BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button