Typ dnia z Bundesligi: Dusseldorf – Bayern – 14 kwietnia (niedziela)

Na niedzielę 14 kwietnia zaplanowano spotkania dwudziestej ósmej kolejki niemieckiej Bundesligi. Jedno z tych pojedynków zostanie zaplanowane Dusseldorfem, a Bayern. Nie da się ukryć, ze zdecydowanym faworytem tego boju są goście, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.


Darmowy typ, analiza i stream meczu: Dusseldorf – Bayern

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Dusseldorf – Bayern

Dusseldorf to obecnie dziesiąta ekipa niemieckiej Bundesligi. Nie da się ukryć, ze będzie dla nich niezwykle ciężko awansować do pierwszej dziesiątki, ponieważ strata do Wieśniaków wynosi już siedem punktów. Bayern natomiast walczy o Mistrzostwo Niemiec. Obecnie zajmuje pierwsze miejsce, ale przewaga nad BVB wynosi tylko jeden punkt.

„Nie da się ukryć, że Bawarczycy są zdecydowanymi faworytami tego boju. Myśląc o zajęciu czołowych miejsc nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Owszem głośno w ostatnim czasie było o konflikcie pomiędzy Comanem, a Lewym. Jednak najlepszą odpowiedzią na bójkę będzie dobry mecz Bayernu. A ekipa Kovaca znajduje się w bardzo dobrych humorach po tym jak przed tygodniem rozbiła BVB 5-0. A tym samym walczą o Mistrzostwo Niemiec, żeby to osiągnąć muszą regularni wygrywać. A w tym boju nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Nie da się ukryć, że od pierwszej minuty będą przeważać tutaj Bawarczycy i to właśnie oni narzucą tutaj swój styl gry już od pierwszej połowy. Wszystkie atuty ku temu mają. Gospodarze mimo, że grają na własnym obiekcie są zdecydowanie słabszym zespołem pod każdym względem. Cięzko jest uwierzyć, żeby byliby wstanie zatrzymać również rozpędzonego Lewego, który znajduje się w bardzo dobrej formie i regularnie strela bramki.

Reasumując, faworytem tego boju są goście, którzy można powiedzieć, że nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża i to powinni podopieczni Kovaca potwierdzić w tym boju.

Spotkanie  Dusseldorf – Bayern można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Dusseldorf – BayernBayern-1.51.48LvBet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button