Typ dnia z LaLiga: Manchester United – Manchester City – 24 kwietnia

Na środę zaplanowano hit w Premier League, gdzie w to na Old Trafford zmierzą się ze sobą takie ekipy jak Manchester United i Manchester City. Można być pewnym, że emocji w tym pojedynku derbowym na pewno nie zabraknie.

Darmowy typ, analiza, stream spotkania: Manchester United – Manchester City

Darmowy typ, analiza, stream spotkania: Manchester United – Manchester City

Obie te drużyny znajdują się w górnej części ligowej tabeli. Czerwone Diabły na swoim koncie mają sześćdziesiąt cztery punkty co daje im szóste miejsce. Obywatele natomiast sklasyfikowani s a na drugiej pozycji z dorobkiem osiemdziesięciu sześciu punktów.

Obie te drużyny potrzebują punktów, bowiem o co walczyć. Gospodarze za cel stawiają sobie zakończenie zmagań w TOP 4 i tym samym wywalczenie prawa gry w Lidze Mistrz podczas przyszłego sezonu. Obecnie do trzeciej ekipy tracą zaledwie trzy oczka więc ta strata jest jak najbardziej do zrealizowania. Rywale natomiast rywalizują z Liverpoolem o Mistrzostwo Anglii. Obecnie w nieco lepszej sytuacji jest zespół The Reds, który ma dwa punkty więcej od zespołu prowadzonego przez Guardiolę, ale z warto jest podkreslić, że jeden mają mecz rozegrany więcej.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

„Patrząc na obecną a dyspozycję tych zespołów to w nieco lepszej sytuacji znajdują się goście. Jednak można być pewnym, że Czerwone Diabły” na pewno nie odpuszczą. A jak dobrze wiadomo spotkania Derbowe rządzą się własnymi prawami” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Trzeba przyznać, że w ostatnich tygodniach ekipa Czerwonych Diabłów prezentuje się dosyć przeciętnie. Po sporym sukcesie tego zespołu jakim było wyeliminowanie PSG, Czerwone Diabły obniżyły loty. Chociaż na pewno nie można odpuścić dla nich ambicji i walki Pokazał to chociażby dwumecz z Barceloną, gdzie to braki nadrabiali ambicją .

Podopieczni Guardioli na pewno liczą na wygraną. Jednak sami dobrze wiedz ą, że czeka ich niezwykle trudna przeprowadza. Podopieczni Solksjaera potrafią grać w defensywie. Udowodnili to grając z mocnymi zespołami. Lecz trzeba przyznać, że defensywa tego zespołu nie raz będzie wystawiona na próbę. bowiem goście mają kim straszyć: Sterling, Aguero, Sane.

Reasumując, podopieczni Guardioli są mocniejszym zespołem i w lepszej formie, bowiem wygrali ostatnie pięć spotkań. Czerwone Diabły natomiast udowodnili, że potrafią walczyć i w każdym pojedynku nie odpuszczając.

Spotkanie Manchester United – Manchester City można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Manchester United – Manchester Cityover 2.51.55LvBet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button