Typ dnia z Ligi Europejskiej: Napoli – Arsenal – 18 kwietnia (czwartek)

Najbardziej wyrównana para tej fazy turnieju to rywalizacja pomiędzy Napoli, a Arsenalem. Niewątpliwie tak mógłby wyglądać finał tych rozgrywek, a jedno jest już pewne, ktoś z tych zespołów nie zagra już nawet w półfinale.


Darmowy typ, analiza i stream meczu:Napoli – Arsenal

Darmowy typ, analiza i stream meczu:Napoli – Arsenal

Nie da się ukryć, że w lepszych nastrojach na pewno znajduje się zespół Arsenalu, który przed tygodnie po dobrym pojedynku wygrał u siebie 2-0. Trzeba przyznać, że Kanonierzy byli lepsi wręcz w każdym elemencie od swoich rywali i zasłużenie wygrali.

Napoli natomiast wręcz zagrało fatalnie i sami o tym piłkarze mówili. Jednak ciężko jest teraz uwierzyć, żeby powtórzyli wynik.Największy problem Największy problem Włochów w tym sezonie jest to brak regularnie. Potrafią zagrać jeden mecz na dobrym poziomie, by w drugim zagrać przeciętnie. W lidze wygrywali ww weekend swoje spotkanie 3-1 i można powiedzieć, że nieco poprawili sobie humory.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Po pierwszym boju na pewno znacznie lepsze humory są w zespole Arsenalu. jednak można powiedzieć, że podopieczni Ancelottiego jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Tym bardziej, że Arsenal na wyjazdach spisuje się dosyć przeciętnie.” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Arsenal w tym sezonie gra bardzo przeciętnie na wyjazdach. Kanonierzy trzeba przyznać, że tracą bardzo dużo na jakości opuszczając mury własnego obiektu. Zarówno ma to miejsce w Premier League jak i Lidze Europejskiej, gdzie to wcześniej dokonali dosyć sensacyjne porażki. I Tutaja gospodarze muszą to wykorzystać. Ma kto strzelać bramki w zespole gospodarzy, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zobaczymy takich piłkarzy jak Milik, Mertens, Zieliński, Allan czy Ruiz. Jednak Ci piłkarze muszą wykorzystywać swoje sytuacje. Podopieczni Ancelottiego nie mają żadnych problemów z wypracowaniem sobie sytuacji bramkowych, ale ich wykończenie czasami pozostawia wiele do życzemnia.

Można się spodziewać, że gospodarze będą chcieli zagrać tutaj ofensywnie już od pierwszej minuty i tym samym wykorzystać słabość Arsenalu. Jeżeli podopieczni Ancelottiego dosyć szybko będą wstanie strzelić bramkę to szanse na awans na pewno będą mieli większe i przynajmniej teortycznie powinno grać im się nieco łatwiej.

Reasumując, na pewno Napoli zawaliło spotkanie przed tygodniem. Podopieczni Ancellotiego są wstanie wygrać dzisiejszy pojedynek, ale pytanie czy przewagą taką, która da im awans.

Spotkanie  Napoli – Arsenal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Napoli – Arsenalover 2.51.55LvBet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button