Typ dnia z Ligi Mistrzów – 25 listopada

Jedno z wtorkowych spotkań w Lidze Mistrzów zostanie rozegrane na Tottenham Hotspur Stadium, gdzie to swój piąty mecz w Chapions League rozegrają ekipy Tottenhamu i Olymiakosu. Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania są gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Tottenham – Olympiakos: Typ i analiza

Tottenham – Olympiakos: Typ i analiza

Tottenham do tego pojedynku przestąpi jako druga drużyna w grupie B mając siedem punktów. Koguty nie chcąc patrzeć na rywali to w razie zwycięstwa podczas tego starcia zapewnią sobie awans do kolejnej rundy. Trzeba tutaj odnotować fakt, że w minionym tygodniu doszło do zmiany trenera w tym zespole. Jose niewątpliwie może udać swój debiut za udany, ponieważ wygrał z West Ham 3-2.

Olympiakos natomiast zajmuje ostatnie miejsce w grupie mając zaledwie jeden punkt. I co ciekawe został on wywalczony podczas starcia u siebie właśnie z Tottenhamam. Jednak w pozostałych potyczkach Grecy przegrywali i to bardzo wyraźnie!

Bardzo ciężkie zadanie czeka drużyną Olympiakosu podczas tego starcia. Koguty nie tylko są mocniejszym zespołem, ale i grają na własnym obiekcie, więc liczą tutaj na wygraną i tym samym awans do kolejnej rundy” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Mimo przeciętnej gry Kogutów w ostatnich tygodniach ten zespół nie miał żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Możliwości z przodu mają spore i z pewnością będą chcieli potwierdzić to podczas tego starcia. Z pewnością w drugiej lini gospodarze będa mieli sporą przewagę, ponieważ od początku pojedynku powinniśmy zobaczyć tam Aliego, Eriksona oraz Sona. Te trio rozumie się bardzo dobrze, a w dodatku z przodu zagra Kane.

Dużo gorzej wygląda to w defensywie, ale główna tego przyczyn to brak kontuzjowanego bramkarza – Llorisa. Między słupkami gospodarzy z pewnością od początku pojedynku zagra Gazzaniga. I trzeba przyznać, ze w defensywie ten zespół nie porywa swoją grą.

betclic darmowy kod promocyjny

Jednak z drugiej strony ciężko też spodziewać się, żeby Grecy postawili trudne warunki tutaj gospodarzom. Bowiem w ataku grają się bardzo przeciętnie. Wystarczy spojrzeć na wyniki tego zespołu w podczas ostatnich starć. Grając nawet w pojedynkach ligowych ciężko dla nich jest o strzelenie gola.

Przede wszystkim wynika to z tego, że drużyna Olympiakosu nastawiona jest na kontry. Najpierw ten zespół zabezpieczana „tyły”, a później szuka dopiero swoich szans z przodu.

Reasumując, Koguty są faworytami tego pojedynku i jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to nie powinni mieć większych problemów tutaj z zanotowaniem zwycięstwa. Jose nie dopuści do tego, żeby jego drużyna w takich pojedynkach nie wygrywała meczu.

Spotkania Tottenham – Olympiakos można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Tottenham – Olympiakos11.32BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button