Typ dnia z Ligi Mistrzów: Dortmund – Club Brugge – 24 listopada (wtorek)

Czas na mecze 4 kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Jedno z wtorkowych meczy będzie to konfrontacja na Signal Iduna Park, a tam miejscowa drużyna BvB zmierzy się z Club Brugge. Ameryki tutaj nie okryję twierdząc, że dużo mocniejszą ekipą są gospodarze, a tylko wymiarze zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Dortmund – Club Brugge: Typ i analiza

Dortmund – Club Brugge: Typ i analiza

Obie ekipy spotkały się ze sobą blisko trzy tylnie temu. Wówczas podopieczni Favre nie dali najmniejszych szans rywalom i pewnie wygrali swój mecz 3-0. Może piłkarze BvB nie przeważali znacząco tak na boisku, ale byli dużo lepszym zespołem od swoich rywali.

Jednak nie da się ukryć, że wszystkie atuty podczas tego spotkania gospodarze mają za sobą. Są znacznie mocniejszą drużną od rywali. Patrząc na ich potencjał, doświadczenie, czy klasę piłkarzy również przewyższają znacząco nad przeciwnikiem.

BvB trzeba zaznaczyć jest dużo lepszą drużyną od swoich przeciwników. Jeśli ekipa Favre zagra na swoim poziomie podczas tej rywalizacji to nie powinni mieć żadnych większych problemów z zwycięstwem”– pisze typer portalu betonline.net.pl

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Nie da się ukryć, że ekipa BvB będzie chciała tutaj od pierwszej minuty narzucić swój styl gry. Na pewno pod względem opanowania piłką są znacznie lepsi od swoich rywali. Są wstanie przecie piłkarze BvB utrzymywać się przy piłce, grać na jeden kontakt. Również na skrzydłach wyglądają dużo lepiej.

Patrząc na ostatnie mecze BvB to przede wszystkim są bardzo skuteczni. Bowiem w każdym z ostatnich pięciu potyczek strzelali minimum po dwie bramki. Kapitalne spotkanie w weekend, który strzelił cztery bramki. I można być pewnym, że ten zawodni nie raz sprawi zagrożenie bramce rywali w tym starciu.

Reasumując, trzeba powiedzieć, że faworytami tego spotkania są gospodarze. Jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników i zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Dortmund – Club Brugge można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Dortmund – Club Brugge11.31Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button