Typ Dnia z Ligi Mistrzów: Liverpool – FC Porto – 9 kwietnia (wtorek)

Jedno z wtorkowych spotkań ćwierćfinałowych w Lidze Mistrzów będzie to pojedynek pomiędzy Liverpoolem, a Porto. Ameryki chyba nie odkryję twierdząc, że faworytem i to zdecydowanym tego boju są gospodarze.

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Liverpool – FC Porto

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Liverpool – FC Porto

Liverpool jak i Porto owszem wygrywali wszystkie ostatnie pięć spotkań. Jednak trzeba podkreślić, że jest bardzo duża różnica pomiędzy angielską Premier, a ligą portugalską.

Patrząc na możliwości obu tych ekip to również decydowanie przemawiają one za gospodarzami. Liverpool jak dobrze wiadomo przed roikiem grał w finale tych rozgrywek i trzeba przyznać, ze obecni również stać ich na takie osiągniecie. Porto owszem nie jest to ekipa do bicia, ale różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

„Liverpool niewątpliwie jest znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali. O ile The Reds zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa”pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Nie da się ukryć, że ekipa Liverpoolu będzie chciała dzisiaj wykorzystać atut gry na własnym obiekcie i wypracować sobie sporą zaliczkę przed rewanżem. Trzeba powiedzieć, że spokojnie stać ich na takie osiągnięcie.Ponieważ w kadrze mają takich zawodników jak Mane, Salah czy Fimirno, których spokojnie stać na strzelenie bramek w tym boju. Lecz trzeba podkreślić, że ekipa The Reds nieco się zacięła w ostatnich potyczkach.

Lecz trzeba podkreślić, że The Reds grają bardzo solidnie w defensywie. Nie popełniają już tka prostych błędów jak to było przed rokiem, a strzelenie bramki przychodzi do bardo ciężko W dodatku goście będą musieli poradzić sobie bez lidera w ofensywie – Aboubakara.

Trzeba powiedzieć, że Porto to drużyna z nieco niższej półki o znacznie mniejszym potencjał jak ii możliwościach Nie da się ukryć, że ten zespół będzie nastawiony w tym boju na defensywę, a swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry. Podobnie zresztą było w poprzedniej rundzie, kiedy to Porto rywalizowało z Romą. Smoki w pierwszym meczu grali ostrożnie, i chcieli dowieść jak najkorzystniejszy wynik do końca, aby walczyć o awans na swoim obiekcie i tutaj można być ,pewnym, że będzie podobnie.

Reasumując, znacznie mocniejszym zespołem są gospodarze. Jeżeli podopieczni Kloppa zagrają wreszcie na tyle skutecznie co na to ich stać to nie powinni mieć większych problemów tutaj z wygraną.

Spotkanie Liverpool – FC Porto można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Liverpool – FC Porto11.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button