Typ dnia z Ligi Mistrzów: Manchester City – Olympiakos – 3 listopada (wtorek)

Czas na III serię spotkań w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Jedno z środowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Manchesterem City z Olympiakosem. Śmiało można powiedzieć, że zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze i to oni nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Manchester City – Olympiakos: Typ i analiza

Manchester City – Olympiakos: Typ i analiza

Na samym wstępie trzeba dodać, że ekipa Manchesteru City przewyższa rywali minimum o jeden poziom. Różnica klas, doświadczenia, potencjału, czy jakości zawodników jest ogromna i śmiem twierdzić, że powinno być to widoczne na boisku.

Owszem można mieć zastrzeżenia do gry Obywateli w Premier League, ale w Lidze Mistrzów ta ekipa pewnie wygrywa mecze. Pewnie wygrane z FC Porto i OM są tego najlepszym dowodem. I z pewnością podopieczni Guardioli od pierwszej minuty dzisiaj będą chcieli narzucić swój styl gry. Wszystkie możliwości ku temu mają. Tylko muszą potwierdzić to na boisku.

Można również powiedzieć, że Obywatele z meczu na mecz grają coraz lepiej i wychodzą z dołka. Potencjał mają spory, a przede wszystkim w ofensywie, gdzie to nie powinni mieć żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych. I z pewnością gospodarze będą tutaj dominować od początek spotkania.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Ekipa Olympiakosu natomiast w tym starciu będzie nastawiona na defensywę. Od pierwszej minuty z pewnością będą grali defensywnie. Z dwóch prostych przyczyn. Pierwsza z nich jest to, że nie mają takiego potencjału. Grecy owszem mają kilku doświadczonych piłkarzy, ale jak na takiego rywala, jak Manchester City jest to dużo.

Drugi aspekt pod względem czysto piłkarskim odstają od rywali. Grecy z pewnością będą z pewnością cieszyli się z minimum jednego punktu zdobytego w tym meczu, Tym bardziej, ze w dwóch wcześniejszych grając z Maryslią oraz FC Porto nie wybitnego nie pokazali. Rywale byli dużo słabsi niż Obywatele, a udało im się oddać po trzy celne strzał w każdy z tych starć.

Reasumując, jeśli gospodarze nie zlekceważą swoich przeciwników i zagrają na swoim poziomie spokojnie będzie ich stać na osiągniecie korzystnego wyniku. Rożnica klas jest bardzo wyraźna pomiędzy tymi zespołami i to wszystko powinno być widoczne w tej rywalizacji.

MeczTypKursBukmacher
Manchester City – OlympiakosMan City – 1.51.57STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button