Typ dnia z Ligi Mistrzów: Manchester City – Totenham – 17 kwietnia (wtorek)

Nie da się ukryć, że emocji podczas pojedynku rewanżowego pomiędzy Manchesterem City, a Tottenhamem na pewno nie zabraknie. Po pierwszym spotkaniu w nieco lepszych humorach są Koguty, ale czy na pewno?

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Manchester City – Totenham

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Manchester City – Totenham

Owszem przed tygodniem górą byli piłkarze Tottenhamu, którzy wygrali 1-0 i daję im to nieznaczną przewagę przed pojedynkiem remizowym. jednak warto jest podkreślić,że w tamtym pojedynku kontuzji nabawił się Kane, którego na pewno zabraknie w tym pojedynku. Chociaż Koguty w tamtym boju mieli nieco szczęścia, ponieważ podopieczni Guaridoli nie wykorzystali rzutu karnego. A dokładnie Aguero i to na początku boju, bo w 12 minucie.

Ciekawostką jaką warto jest podkreślić to fakt, że drużyna Manchesteru City nie wygrała jeszcze żadnego spotkania w europejskich pucharach z ekipą z Premier League.

Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

„Nie da się ukryć, że na papierze znacznie mocniejszym zespołem jest ekipa Guardioli. Lecz mimo ogromnego potencjału jaki posiadają Obywatele mogą nie wywalczyć awansu do kolejnej rundy” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Z pewnością gospodarze będą chcieli bardzo szybko odrobić stratę z pierwszego pojedynku. Owszem Obywateli stać na wygranie tego boju bardzo pewnie. Ponieważ możliwości ku temu mają. Bowiem w składzie mają takich zawodników jak Aguero, Silva, Sterling czy de Bruyne, których spokojnie stać jest na strzelenie bramki, a jak ie to wypracowywanie dogodnych sytuacji bramkowych. Siła rażenia tego zespołu trzeba przyznać, że jest bardzo duża, ale trzeba podkreślić, że w ostatnich pojedynkach niezbyt dobrze układa im się gra tego zespołu w ofensywie, gdzie nie strzelają zbyt dużo bramek.

Można być pewnym, że Tottenham za wszelką cenę nie będzie forsował tempa pojedynku. Ponieważ ta ekipa w ofensywie nie ma takiego rażenia co gospodarze, a poza tym kontuzji nabawił się Kane, którego na pewno zabraknie w tym boju.Lecz trzeba przyznać, że Koguty pod względem taktyki prezentują się lepiej od swoich rywali. Trzeba powiedzieć zdecydowanie, że będzie dużo zależało tutaj od defensywy Kogutów.

Reasumując, na pewno zapowiada się niezwykle ciekawa walka od pierwszej minuty tego spotkania. Z pewnością podopieczni Guardioli będa chcieli jak najszybciej odrobić straty z pierwszego pojedynku, zaś Koguty będą odpierać tutaj ataki rywala.

Spotkanie Manchester City – Totenham można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Manchester City – Totenham 11.35LvBet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button