Typ dnia z Ligi Narodów: Niemcy – Białoruś – 13 października [wtorek]

Czas na pierwsze mecze IV kolejki Ligi Narodów. Jedno z wtorkowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Niemcami z Szwajcarami. Śmiało można powiedzieć, że faworytami tego meczu są gospodarze i nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Niemcy – Białoruś: Typ i analiza

Niemcy – Białoruś: Typ i analiza

Niemcy w ostatnim meczu pokonali Ukrainę 2-1. Jednak wynik w żadnym wypadku tego nie pokazuje co działo się na boisku. Bowiem podopieczni Loewa przeważali przez większość spotkania, ale skuteczność nie była ich mocną stroną.

A przecież Niemcy mają kim straszyć swoich rywali, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zagrają Werner, Gnabry Goretzka, czy Kimmich. Każdego z nich przecież stać na strzelenie bramki, ale i wypracowanie dogodnej sytuacji bramkowych kolegom. Tym bardziej, że Szwajcarzy w defensywie radzą sobie bardzo słabo, a fakt, że popełniają proste błędy jest tego najlepszym dowodem.

Darmowy kod promocyjny

Przebieg tej rywalizacji również nie jest trudny do przewidzenia. Bowiem to właśnie podopieczni Loewa będą dyktowali tempo spotkania tutaj od pierwszej minuty. Możliwości, potencjał, czy jakość gry w tym meczu mają.

Szwajcarzy na pewno nie są w swojej najlepszej formie. Fakt, że nie wygrali żadnego meczu w tegorocznej edycji Ligi Europy. Głowna przyczyna tego, jak już wsponiałem to defensywa. W tym elemencie nie widać kolektywu i trudno spodziewać się, żeby zagrali nagle poprawne.

Kilka dn temu Helweci mierzyli się z Hiszpanią i kompletnie nie mieli nic do powiedzenia w tamtej rywalizacji, ponieważ przez całe spotkanie oddali zaledwie jedną bramkę.

Reasumując, faworytami tego spotkania są na pewno Niemcy. Podopieczni Loewa jeśli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną, ponieważ są dużo mocniejszą ekipą od swoich przeciwników.

MeczTypKursBukmacher
Polska – Włochy11.45STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button