Typ dnia z LOTTO Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Legia Warszawa – 7 kwietnia (niedziela)

Nie da się ukryć, że spotkanie pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Legią Warszawa zapowiada się dosyć ciekawie. Bowiem ekipy ekipy potrzebują niezwykle ważnych punktów i remis można powiedzieć, że nikogo tutaj nie zadowoli.

Darmowy typ, analiza i stream meczu – Górnik Zabrze – Legia Warszawa

Darmowy typ, analiza i stream meczu – Górnik Zabrze – Legia Warszawa

Legia obecnie zajmuje drugie miejsce mając pięćdziesiąt cztery punkty. Wojskowi na wyjazdach notują najlepsze wyniki z wszystkich ekip LOTTO Ekstraklasy, ponieważ zanotowali do tej pory osiem zwycięstw, trzykrotnie remisowali oraz tyle razy samo przegrywali. Dla porównania Górnik znajduje się po drugiej stronie ligowej tabeli mając dwadzieścia osiem oczek. Górnik przed własną publicznością w tym sezonie zanotował trzy zwycięstwa, sześciokrotnie remisował oraz pięć razy ponosił porażkę.

Patrząc na obecną dyspozycję to przemawia ona za Legią, która wygrała cztery z pięciu ostatnich spotkań. Górnik w tym samym czasie odniósł zaledwie jedną wygrana. Pokonując fatalnie spisujący się zespół Lecha Poznań.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

„Trzeba przyznać, że Legia powinna ten mecz wygrać. Zwolnienie Sa Pinto dało im świeże powietrze co było widać w pojedynku z Jagą.” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Legia do tego pojedynku na pewno przystąpi w bardzo dobrych humorach. W tygodniu grali z Jagą, gdzie to w fantastycznym stylu pokonali zespół z Podlasia 3-0. Chociaż i tak to można powiedzieć, że jest najmniejszy wymiar kary dla zespołu Mamrota. Bowiem Wojskowi mieli kilka dogodnych sytuacji do strzelania bramki, a przede wszystkim Lopes.

Widać również, że zwolnienie Sa Pinto podziałało na nich bardzo dobrze. Widać radość w grze, zawodnicy sami mówią głośno, że „świeże powietrze wpadło do szatni”, a to jest niezwykle istotne w walce o Mistrzostwo Polski. Piłkarze Legii przystąpią do tego pojedynku z wiedzą, ze wczoraj Lechia wygrała i tracą już do lidera sześć punktów.

Górnik za cel stawia sobie utrzymanie się w lidze. Jednak nie będzie to w żandym wypadku ładne do zrealizowania, ponieważ różnice w dolnej części tabeli są niewielkie. Obecnie Górnik ma przewagę zaledwie czterech punktów przewagi nad ostatnim zespołem.

Reasumując, na pewno do tego pojedynku to właśnie zespół z Łazienkowskiej przystąpi jako faworyt. Legia nie da się ukryć, że jest znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali. I jeżeli zagrają na takim poziomie co z Jagą nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem wygranej.

Spotkanie  Górnik Zabrze – Legia Warszawa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Górnik Zabrze – Legia WarszawaHT/FT -21.50STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button