Typ dnia z LOTTO Ekstraklasy: Korona Kielce – Zagłębi Lubin – 5 kwietnia

Pierwsze piątkowe spotkanie w LOTTO Ekstraklasie zostanie rozegrany w Kielcach, gdzie to miejscowa Korona podejmie na własnym obiekcie Zagłębie Lubin. Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip, więc zapowiada się niezwykle ciekawy pojedynek. Lecz to właśnie Miedziowi nie przegrali żadnego z pięciu ostatnich spotkań i to oni przystąpią do tego boju jako nieznaczni faworyci.

Darmowy typ, analiza i stream meczu Korona Kielce – Zagłębi Lubin

Darmowy typ, analiza i stream meczu Korona Kielce – Zagłębi Lubin

Jest to bardzo istotne spotkanie w kontekście grupy Mistrzowskiej, a spadkowej. Ponieważ obie te zespoły znajdują się na jej pograniczu. Korona obecnie zajmuje dziesiąte miejsce mając czterdzieści punktów.Jednak ich strata do szóstej Pogoni Szczecin wynosi zaledwie dwa punkty. Zagłęb natomiast mając czterdzieści jeden punktów sklasyfikowane jest na ósmej pozycji, co daje im prawo gry w grupie Mistrzowskiej. To tylko pokazuje jak niewielkie są różnice w tabeli i jedna wygrana może sporo namieszać.

Piłkarze Korony w tym boju będą mieli przewagę gry na własnym obiekcie, gdzie to na Suzuki Arena zanotowali pięć wygranych, sześciokrotnie remisowali oraz trzy razy ponosili porażkę. Miedziowi na wyjazdach natomiast od początku zmagań zanotowali siedem zwycięstw, raz remisowali oraz sześciokrotnie ponosi porażkę.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

„Nie da się ukryć, że nieco lepiej sytuacja wygląda po stronie gości, ale można być pewnym, że Korona nie odpuści” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Obie ekipy rywalizują o grę w grupie Mistrzowskiej. Jednak warto jest podkreślić, że Miedziowi nie przegrali żadnego z ostatnich pięciu pojedynków.Na wyjazdach ostatnio wygrywali chociażby z Wisłą Płock, czy bardzo wymagającym zespołem jakim jest Pogoń Szczecin.Więc jak widać na wyjazdach grać jak i zdobyć punkty. Miedziowi poza tym nie mieli żadnych problemów ze zdobyciem bramek.

Korona natomiast w pięciu minionych pojedynkach zanotowała zaledwie jedną wygraną, pokonując na wyjeździe Jagiellonię 3-1.Jednak chyba każdy dobrze wie jak drużyna Mamrota spisuje się w ostatnim czasie, więc ten wynik nie robi żadnego wrażenia. Poza tym dostali przecież ostatnie „lanie” od Wisły Kraków 6-2 oraz Zagłębie Sosnowiec 4-1. W tygodniu mierzyli się z Cracovią, gdzie to może owszem nie zagrali dobrego pojedynku, ale i przegrali go 2-1.

Reasumując, Miedziowi bardziej przekonują swoimi wyniki i jakością w grze. Korona straciła, gdzieś ten błysk jaki prezentowała przez pewien okres czasu.

Spotkanie  Korona Kielce – Zagłębi Lubin  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Korona Kielce – Zagłębi Lubinx21.62STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button