Typ dnia z LOTTO Ekstraklasy: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa 27 kwietnia (sobota)

Sobotnie spotkanie w Gdańsku pomiędzy Lechią Gdańsk, a Legią Warszawa niewątpliwie jest bardzo istotne w kontekście Mistrzostwa Polski. Zapowiada się dosyć ciekawe spotkanie, ale to Wojskowi są bardziej doświadczonym zespołem i to Legia przystąpi jako nieznaczny faworyt do tego boju.

Darmowy typ, analiza, stream: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa

Darmowy typ, analiza, stream: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa

Lechia i Legia mają obecnie po sześćdziesiąt punktów na swoim koncie. Jednak lepszy bilans bramkowy mają gospodarze tego pojedynku to sprawia, że są liderami LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Stokowca na pewno liczą na wykorzystanie atutu własnego boiska. Przed własną publicznością w tym sezonie Lechia zanotowała jedenaście wygranych, czterokrotnie remisowali oraz raz przegrali.

Legia natomiast na wyjazdach osiąga najlepsze wyniki na wyjazdach ze wszystkich drużyn LOTTO Ekstraklasy Bilans Wojskowych to dziewięć wygranych, trzykrotnie remisowali oraz cztery razy przegrywali. Podczas ostatnich pojedynków poza Warszawą, Legia grała w kratkę, raz wygrywała, by w drugim boju przegrać. Idąc tym tropem, to właśnie tym razem trzy punkty powinny trafić do zespołu z Stolicy.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

„Niewątpliwie bardzo ważne spotkanie w kontekście Mistrzostwa Polski. Z pewnością nie będzie to porywające spotkanie, bowiem zarówno Lechia jak i Legia nie będą chciały przegrać tego pojedynku” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Zarówno Lechia jak i Legia nie będą chciały przegrać tego pojedynku. To wszystko sprawia, że pod względem piłkarskiego rzemiosła nie będzie to dobry mecz. Lechia z pewnością odda pole gry swoim rywalom, a to właśnie goście będę przeważać przez większość pojedynku. Ekipa Stokowca skupi się na kontry i stałe fragment gry. Możliwości ku temu mają, ale pytanie czy to zda efekt dla gospodarzy.

Obie ekipy do tego boju przystąpią w odmiennych nastrojach. Lechia w minionej kolejce po szalonym pojedynku pokonali 4-3. Ekipa z Legii natomiast po serii wygranych wreszcie przegrała z Lechem. Jednak trzeba podkreślić, że Wojskowi po zmianie trenera zaczęli grać wreszcie na swoim poziomie. Możliwości mają i to spore. Jeżeli zobaczymy na kadrę to również przemawia ona za Legią.

Reasumując, nie da się ukryć, że przede wszystkim doświadczenie przemawia z Legią. Właśnie w takich decydujących momentach to właśnie granie pod presją jest istotne, a one przemawia za Wojskowymi.

Spotkanie  Lechia Gdańsk – Legia Warszawa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Lechia Gdańsk – Legia Warszawax21.32STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button