Typ dnia z LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin – 12 maja (niedziela)

Czas na zmagania trzydziestej piąte kolejki LOTTO Ekstraklasy. Jedno z niedzielnych spotkań w grupie Mistrzowskiej będzie miało miejsce przy Łazienkowskiej, gdzie to Legia podejmie Pogoń Szczecin. Nie da się ukryć, że faworytami tego spotkania są gospodarze, którzy nie powinni mieć zbyt dużych problemów z wygranie tego spotkania.


Darmowe mecze, streamy, meczyki24, meczosy, meczyki

Darmowe mecze, streamy, meczyki24, meczosy, meczyki

Legia nie da się ukryć, że jest głównym faworytem do zdobycia Mistrzostwa Polski. Jednak cały czas muszą uważać , bowiem każda strata punktów może okazać się dla nich niezwykle bolesna. Ponieważ podopieczni Vukovića mają zaledwie jeden punkt przewagi nad Piastem oraz dwa nad Lechią.

Jednak przyjdzie im zagrać teraz z Pogonią, gdzie spokojnie powinni wywalczyć trzy punkty. Bowiem zespół ze Szczecina zajmuje ostatnie miejsce grupie spadkowej. Do tego w ostatnich pięciu konfrontacjach ta drużyna wygrała zaledwie jedno spotkanie.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Legia jest zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Jeżeli podopieczni Vukovića zagrają na swoim poziomie spokojnie są wahanie zdobyć trzy punkty w tym pojedynku” – pisze ekspert portalu Betonline

Wojskowi na pewno muszą tutaj od pierwszej minuty zaatakować bramkę rywala i wypracować przewagę A co ciekawe z Pogonią przy Łazienkowskiej gra im się bardzo dobrze. Ponieważ na pięć ostaniach spotkań wszystkie je wygrali! I teraz na pewno będą chcieli potwierdzić swoją dobrą dyspozycję.Maja również dobrą okazję do rewanż za spotkanie z Piastem, które zresztą przegrali 1-0. Jednak trzeba podkreślić, że w tamtym spotkaniu bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni Vukovića. Znacznie dłużnej utrzymywali się przy piłce stworzyli więcej sytuacji bramkowych, a także częściej oddawali strzały na bramkę rywala.

Po względem kadrowym również znacznie lepiej wyglądają gospodarze. Z pewnością Vuković zbyt dużych roszad w składzie nie zrobi w wyrównaniu do ostatniego pojedynku. Bowiem od pierwszej minuty powinni zagrać Lopez, Kucharczyk, Hamalaline czy Szymański. Każdego z nich trzeba podkreślić, że spokojnie stać jest na strzelenie bramki. W dodatku Fin prezentuje dobrą dyspozycję i będzie chciał na pewno to potwierdzić podczas tego pojedynku.

Pogoń co utaj dużo mówić ma swój styl gry i jest groźnym zespołem. jednak po pierwsze przede wszystkim są bardzo groźni u siebie, o czy zresztą przekonała się Legia. Do tego widać, ze ozują już trudy tego sezonu . Udało im się wygrać zaledwie jedne mecz w ostatnich pięciu pojedynkach, gdzie to pokonali Zagłębie. Poza tym maja poważne problemy w defensywie. Goście nie maja żadnych problemów, żeby przedostać się do ich bramkę. Ostatnia porażka, a 4-2 z Jagiellonią najlepiej to pokazuje. A przecież wcześniej również tracili sporo bramek, jak chociażby 4-3 z Lechią.

Reasumując, nie da się ukryć, ze Legia jest faworytem tego pojedynku. Jeżeli podopieczni Vukovića zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć, żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Legia Warszawa – Pogoń Szczecin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin11.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button