Typ dnia z piłki nożnej – 12 grudnia (sobota)

Czas na jedenasta serię spotkań w niemieckiej Bundeslidze. Jedno z tych starć będzie to rywalizacja na Signal Iduna Park, a tam miejscowa ekipa BvB podejmie Stuttgart. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 15:30.

BvB – Stuttagart: Typ i analiza

BvB – Stuttagart: Typ i analiza

Nie da się ukryć, że gospodarze mają znacznie większy potencjał, możliwości oraz jakość w grze, potencjał oraz możliwości przemawiają za gospodarzami.

W dodatku gospodarze mają bardzo dobrą okazję do przełamanie się, ponieważ w dwóch ostatnich meczach nie zanotoali wygranej. Możliwości na pewno mają ogromne, a przede wszystkim w ofensywie, gdzie mają niezywkle solidnych piłkarzy, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zagrają Sancho, czy Halland.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Ekipa VfB radzi po serii spotkań bez zwycięstwa wygraną dopiero zanotowała w ostatniej kolejce w rywalizacji z Werderem. Jednak nie był to jakiś porywający występ w wykonaniu piłkarze z Marcedes Arena.

Nie da się ukryć, że ich największym problemem jest defensywa. W każdym z ostatnich pięciu spotkań tracili minimum po jednej bramce. Ciężko jest dla nich o dobre wyniki z mocnymi zespołami, jak w obronie popełniają proste błędy.

Reasumując, zdecydowanie mocniejszą ekipą są tutaj gospodarze i jeśli nie zlekceważą sowich przeciwników to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego starcia.

MeczTypKursBukmacher
BvB – Stuttagart11.52Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button