Typ dnia z Premier Ligue: Leicester – Newcastle – 12 kwietnia (piątek)

W piątek czeka nas jedne spotkanie w angielskiej Premeir League, gdzie to gospodarze zespół Leicester podmie na własnym obiekcie Newcastle. Nie da się ukryć, że gospodarze są faworytami tego boju i powinni powalczyć o komplet punktów.

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Leicester – Newcastle

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Leicester – Newcastle

Leicester obecnie zajmuje siódme miejsce w angielskiej Premier League z dorobkiem czterdziestu siedmiu punktów. Z pewnością Lisy mogą skupić się na utrzymaniu obecnej pozycji, ponieważ strata do szóstej ekipy jesty bardzo pokaźna. Newcastle natomiast zajmuje piętnaste miejsce w lidze mając trzydzieści pięć punktów.Sroki natomiast cały czas nie mogą być pewni utrzymania się w lidze, ponieważ przewaga nad strefą spadkową wynosi siedem punktów.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Nie da się ukryć, że znacznie mocniejszym zespołem są gospodarze, którzy jeżeli zagrają na swoim poziomie w tym boju to powinni zdobyć tutaj komplet punktów”- pisze ekspert portalu itypy.pl

Lisy warto jest podkreślić, że znajdują się w gazie. Wygrali cztery ostatnie spotkania i teraz na pewno chcą dołożyć kolejne zwycięstwo. A mają ku temu sporo szans tym bardziej, że grają na własnym obiekcie, gdzie to nie powinni mieć większych problemów zanotowaniem trzech punktów. Lisy potrafią narzucić swój styl gry już od pierwszej minuty spotkania. poza tym nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek, gdzie w dosyć łatwy sposób przedostają się pod bramkę

Trzeba podkreślić, że znacznie gorsze humory są w zespole gości. Ponieważ Sroki na przestrzeni ostatnich opięciu pojedynek wygrali zaledwie raz., Pokonując dosyć sensacyjnie Everton. W kolejnych bojach natomiast zremisowali z Bournemouth, a także przegrali z Arsenalem oraz Crystal Palace. Warto jest podkreślić, że w dwóch ostatnich pojedynkach podopieczni Beniteza nie strzelili bramki.

Reasumując, niewątpliwie mocniejszą ekipą są Lisy, a poza tym ten pojedynek rozegrają na własnym obiekcie, gdzie to nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Spotkanie   Leicester – Newcastle można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Leicester – NewcastleHt/FT 11.31LvBet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button