Typ dnia z Seria A: Atlanta – Bologna – czwartek – (4 kwietnia)

W czwartek na godzinę 21:00 zaplanowano pojedynek na Stadio Atleti Azzurri d’Italia, gdzie to miejscowa drużyna Atlanta podejmie Bolognę. Mimo, że przyjezdni radzą sobie coraz lepiej to trzeba przyznać, że faworytem tego boju są gospodarze.

Darmowy typ, analiza i stream meczu Atlanta – Bologna

Darmowy typ, analiza i stream meczu Atlanta – Bologna

Atlanta obecnie zajmuje szóste miejsce w lidze mając czterdzieści osiem punktów. Celem tego zespołu wywalczenie prawa gry w europejskich pucharach podczas przyszłego sezonu. A na pewno mają na to spore szanse, ponieważ strata do czwartej ekipy wynosi cztery punkty, a w dodatku ekipa Atlant ma jedno spotkanie rozegrane mniej. Jeżeli idzie wyniki drużyny gospodarzy na własnym obiekcie zanotowali sześć wygranych oraz po cztery razy remisowali oraz przegrywali.

Bologna natomiast walczy o utrzymanie się w lidze. Na chwilę obecną zajmuję siedemnaste miejsce, a daję im to przewagę dwóch punktów przewagi nad strefą spadkową. Jeżeli idzie o pojedynki wyjazdowe to zanotowali dwie wygrane, pięciokrotnie remisowali oraz osiem razy do domu musieli wracać bez chociażby jednego punktu.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

„Atlanta nie a się ukryć, że jest mocniejszym zespołem od swoich rywali. Myśląc o czołowych miejscach na pewno takie mecze muszą wygrywać” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Nastroje w zespole przyjezdnych są bardzo dobre. Ponieważ po zmienienie trenera Bologna zaczyna prezentować się coraz lepiej. Wygrali trzy ostatnie spotkania, gdzie wygrywali kolejno z Cagliari, Torino oraz Sassuolo. Przede wszystkim dobrze radzili sobie w ofensywie, trafiają regularnie do bramki rywala. Co zresztą było sporym problemem tego zespołu. Najskuteczniejszym zawodnikiem gości jest Santander, który ma sześć trafień. Jednak warto jest odnotować, że żaden inny piłkarz nie strzelił więcej niż cztery bramki!

Największym atutem Atleny trzeba przyznać, że jest ofensywa. W tym sezonie piłkarze tego zespołu strzelili sześćdziesiąt bramek. Jednak więcej na swoim koncie trafień ma Juve. Piłkarze tego zespołu nie mają żadnych problemów ze stworzeniem sobie sytuacji bramkowych i co najważniejsze potrafią je wykorzystać. Niewątpliwie bardzo dużo dzisiaj będzie zależało od Zapaty, który w tym sezonie strzelił już dziewiętnaście bramek. A nie można jeszcze zapominać o Oliciu, Gomezie, Mancinim czy Hateboeru, którzy również posiadają spory potencjał w ofensywie.

Reasumując, zapowiada się ciekawe spotkanie, ale to właśnie gospodarze są znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Atlanta myśląc o czołowych miejscach w tym sezonie na pewno takie mecze musi wygrywać.

Spotkanie Atlanta – Bologna można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Atlanta – Bologna11.48STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button