Typ dnia z tenisa – 14 października [środa]

Przed nami mecze drugiej rundy challengera w Sardyni. Jedno z środowych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Sonego z Veselnym. Faworytem tego meczu niewątpliwie jest te pierwszy i nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraną.

Typ i analiza z tenisa: Sonego – Vesely

Typ i analiza z tenisa: Sonego – Vesely

Rożnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnika nie jest zbyt duza. Jednak lepiej wygląda to po stornie tego pierwszego. Sonego sklasyfikowany jest dwadzieścia pozycji wyżej w rankingu od rywala. Patrząc na wyniki gier obu tych tenisistów to na clayu znacznie lepiej radzi sobie Sonego i to powinien w tym meczu potwierdzić.

Patrząc na obecną dyspozycję to również lepiej wygląda po stronie Sonego. Ma ten zawodnik za sobą udany turniej French Open, gdzie doszedł do trzeciej rundy. Wygrywał swoje pojedynki chociażby z Bublikiem z Fritze i to w trzech setach.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Patrząc na dokonania Veselego w ostatnich tygodniach nie można dużo dobrego powiedzieć. ponieważ mają spore problemy z wygrywaniem meczy. Jego największy sukces w ostatnich tygodniach jest to druga runda. Owszem w pierwszej rundzie tej zawodnik pewnie wygrał mecz z Majchrzakiem, ale Polak kompletnie jest bez formy w ostatnim czasie.

Reasumując, Sonego prezentuje znacznie większy potencjał oraz znajduje się w lepszej dyspozycji od rywala. Patrząc na jego ostatnie lata na clayu to również lepiej radził sobie od swojego przeciwnika.

MeczTypKursBukmacher
Sonego – Vesely11.66STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button