Typ dnia z tenisa: Milman – Domingues – 1 maj (środa)

Pierwsze środowe spotkanie podczas turnieju w Estoril zostanie rozegrane pomiędzy Milanem, a Domiguesem. Faworytem tego pojedynku jest ten pierwszy zawodnik i to właśnie on powinien zanotować wygraną.

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa: Milman – Domingues

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa: Milman – Domingues

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora. Milman obecnie zajmuje pięćdziesiąte miejsce w rankingu, zaś jego przeciwnik sklasyfikowany jest na dwieście czternastej pozycji

Z pewnością Milman liczy na lepszy wynik niż to miało miejsce podczas jego ostatnich występów chociażby w Monte Carlo czy Budpaszcie, gdzie odpadał bardzo szybko. W pierwszej rundzie tego turnieju przyszło mu rywalizować z Tomice. Australijczyk przystąpił do tej potyczki jako faworyt i był wstanie to potwierdzić na korcie. Nie dał nawet najmniejszych szans swojemu rywalowi. Wygrał pewnie bez żadnych problemów 2-0., oddając zaledwie trzy gemy. Z pewnością taki mecz był dla niego potrzebny na przełamanie.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Domingues na pewno liczy na jak najlepszy wynik w tym turnieju, ponieważ gra przed własną publicznością. Jednak jak zobaczymy na jego występy w minionych latach to nic wybitnego nie osiągnął. Właśnie w tym roku wyrównał swój najlepszy wynik z minionych lat, gdzie to doszedł w 2017 roku do drugiej rundy. Wcześniej przegrywał w kwalifikacjach bądź już w pierwszej rundzie.

Joao musiał przejść przez kwalifikacje, żeby zagrać w turnieju głównym, gdzie to owszem wgrał pewnie swoje pojedynki z Ymerem oraz Baldm.

Jednak w turnieju głównym już tak dobrze mu nie poszło. Grał z dosyć przeciętnym zawodnikiem jakim jest De Minaur, i miał poważne wahania swojej dyspozycji. Pierwszą partię wygra bez najmniejszych problemów, ale w drugiej było już znacznie gorzej. Lecz również tez rywal znacząco mu pomógł w odniesieniu wygranej.

Reasumując, nie da się ukryć, ze Milan jest znacznie lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Do tego znacznie lepiej zaprezentował się w pierwszym pojedynku i z taką grą spokojnie powinien zanotować wygraną dzisiaj.

Spotkanie  Milman – Domingues  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Milman – Domingues11.51STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button