Typ dnia za darmo – 10 listopada (wtorek)

Czas na kolejne mecze w rosyjskiej lidze hokeja na lodzie – KHL. Jedno z wtorkowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Omskiem z Soczi. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego meczu są gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Omsk – Soczi: Typ i analiza

Omsk – Soczi: Typ i analiza

Obie ekipy dzieli bardzo dużo, ponieważ gospodarze póki co prezentują przynajmniej o jeden poziom wyższy od swoich rywali. Obecnie ekipa Omka zajmuje piąte miejsce na wschodzie. Soczi na zachodzie wyprzeda jedynie zespół Dinama Riga.

Hokeiści zespołu Omsk wracają na własne lodowisku i na pewno będą chcieli sięgnąć po wygraną. Tym bardziej, że w dwóch ostatnich meczach zanotowali porażki po dogrywce. A śmiało można powiedzieć, że rywal idealny na przelewanie.

Ekipa Sochi należy do jednych z najsłabszych drużyn w całej ldize. Na pewno ciężko wygrywa się mecze, jak traci się sporo bramek. Warto jest zaznaczyć, że jedynie drużyna Kunlun straciła od nich więćej bramek! A gospodarze na pewno błędy rywali są wstanie wykorzystywać tym bardziej, że są zdecydowanie bardziej doświadczoną i solidniejszą ekipą od swoich rywali i to pod każdym względem.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Patrząc na grę w ofensywie to również zdecydowanie lepiej to wszystko wygląda po stronie gospodarzy, którzy w swoich szeregach mają dużo lepszych zawodników, ponieważ spokojnie stać na zdobycie tutaj punktów przez takich hokeistów, jak Tolschinsky, Zernov, Khokhlachev czy Knight.

Warto jest podkreślić, że przyjezdni nie mają zbytnio kim straszyć, ponieważ zaledwie trzech hokeistów ego zespołu do tej pory zdobyło więcej niż dziesięć punktów.

Patrząc na trzy ostatnie mecze bezpośrednie to dwa z nich wygrała ekipa Omska, zaś zaledwie raz Sochi. Jeśli, gospodarze zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego meczu, ponieważ pod względem czysto szprotowym są zdecydowanie mocniejsi od rywali.

Spotkanie Omsk – Soczi można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Omsk – Soczi11.30Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button