Typ na 25 grudnia

Pavlodat – Gorynyak Rudny

Jedno z wtorkowych spotkań w kazachstańskiej lidze hokeja zostanie rozegrane pomiędzy Pavlodarem, a GOrynyakiem Rudny. Jeżeli gospodarze nie zawiodą i wykorzystają swój potencjał to nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Gospodarze obecnie zajmują drugie miejsce w lidze mając siedemdziesiąt pięć wygranych. Grając na własnym lodowisku zanotowali czternaści wygranych i czterokrotnie ponosili porażkę.

Goście natomiast sklasyfikowani są na dziewiątej pozycja mając dwadzieścia sześć punktów. W meczach wyjazdowych ta ekipa ma poważne problemy, aby zanotować wygraną, ponieważ wygrali cztery pojedynki i czternaście razy przegrywali.

Oba zespoły mają zupełnie inne cele. Gospodarze grają o wygranie rundy zasadniczej, a stara do lidera wynosi zaledwie dwa punkty. Wymieniani są jako główni faworyci do zdobycia Mistrzostwa.

Dla gości można powiedzieć, że sezon się zakończył. Czemu? Już tak naprawdę o nic nie grają. Mają jedynie szanse matematyczne na poprawę miejsce, do ósmej drużyny tracą dziewiętnaście punktów. A przewaga nad ostatnim zespołem jest przewaga już dwudziestu oczek.

Obecna dyspozycja również przemawia za gospodarzami, którzy wygrali cztery z pięciu bojów. Goście z drugiej strony wygrali dwa pojedynki. H2H zdecydowanie również przemawia za ekipą Pavlodaru, która wygrała pięć ostatnich pojedynków.

MeczTypKursBukmacher
Pavlodat – Gorynyak Rudny11.46Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button