Typ na czwartek 27 grudnia

Khimki – CSK VVS

Jedno z czwartkowych spotkań z rosyjskiej lidze hokeja VHL zostanie rozegrane pomiędzy Khimki, a CSK. Jeżeli gospodarze nie zlekceważą rywali i zagrają na swoim poziomie nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Ekipa Khimki zajmuje dziewiąte miejsce a tabeli z dorobkiem pięćdziesięciu jeden punktów. Grając do tej pory na własnym lodowisku zanotowali dwanaście wygranych i siedem razy ponosili porażkę.

Hokeiści zespołu CSK zdobyli do tej pory trzydzieści pięć punktów, a daje im to odlegle, bo dwudzieste drugie miejsce. O ile jeszcze regularnie punktują na własnym lodowisku to sięgnęli do tej pory po pięć wygranych i trzynaście razy ponosiliśmy porażek.

Gospodarze na pewno liczą na grę w fazie playoff. Nie powinni mieć większych problemów, aby to osiągnąć. Jednak mogą znacznie jeszcze poprawić obecną swoją pozycję. Bowiem strata nawet to wicelidera wynosi zaledwie osiem punktów.

A ta drużyna nie ma żadnych większych problemów z wygrywaniem spotkań, a w szczególności na własnym lodowisku, gdzie to pewnie sięgają po wygrane. Mają kim straszyć rywali, którzy mają dziurawą defensywę: Gubin, Klyauzov, Korenev czy Dyachenko.

Ekipa gości ma szanse na wywalczenie sobie prawa gry w playoffach, ale na pewno muszą zacząć grać znacznie lepiej niż ma to miejsce w ostatnich pojedynkach, gdzie przegrali trzy mecze pod rząd.

Grali w tych pojedynkach fatalnie w defensywie, gdzie w każdym z nich stracili przynajmniej pięć bramek. Teraz będzie dla nich to kolejne pojedynek wyjazdowy, w którym ciężko będzie wywalczyć chociażby jeden punkt. A h2h również zdecydowanie na korzyść ekipy Khimki, która wygrała trzy mecze z CSK.

MeczTypKursBukmacher
Khimki – CSK VVS 11.40Forbet 

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button