Typ na czwartek 3 stycznia Aves – Porto

Ostatnie czwartkowe spotkanie w portugalskiej Primiera Liga zostanie rozegrane na Estádio do CD das Aves, gdzie to o ligowe punkty zagrają ze sobą Aves z Porto. Faworyt tego boju jest tylko jeden są nim przejezdni i tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Można nazwać ten mecz jako pojedynek Dawida z Goliatem. Bowiem gospodarze zajmują piętnaste miejsce w lidze mając zaledwie jedenaście punktów. Niewątpliwie celem tej ekipy jest utrzymanie sie w lidze, ale nie będzie to takie łatwe, ponieważ jedynie lepszy bilans bramkowy od Matimo sprawia, że nie znajdują się w strefie spadkowej.

W porównaniu do swoich najbliższych rywali pod każdym są znacznie słabsi. I jak uda im się nawiązać walkę z piłkarzami Porto to już będzie spory sukces. Ciężko też powiedzieć, że gra na własnym obiekcie będzie dla nich dużym atutem, ponieważ przed własną publicznością zanotowali dwie wygrane, tyle razy samo remisowali oraz trzykrotnie ponosili porażkę.

Ponadto do tego spotkania przystąpią w dosyć słabych humorach pod tym jak w ostatnim meczu przegrali z Beleneses, aż 5-2.

Porto to ekipa, która walczy o Mistrzostwo Portugalii. Niewątpliwie są na dobrej drodze, żeby to osiągnąć, ale nie będzie to na pewno łatwe zadanie. Jednak myśląc o tytule takie mecze muszą wygrywać bez najmniejszych problemów.

Nastroje w ekipie przyjezdnych na pewno są znacznie lepsze niż u gospodarzy, ponieważ wygrywają mecz za meczem. Podczas ostatnich pięciu pojedynków nie mieli sobie równych i bez najmniejszych problemów wygrywali potyczki.

Doświadczenie, możliwości, klasa piłkarzy, jakość w grze to są podstawowe atuty ekipy gości. Ekipa FC Porto w swoich szeregach ma chociażby takich piłkarzy jak Marega, Brahimi czy Aboubakar, którzy powinni poprowadzić swój zespół tutaj do wygranej.

MeczTypKursBukmacher
Aves – Porto 21.37Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button