Typ na piątek 28 grudnia

AIK – Tingsryds

Ostatnie spotkania w wykonaniu drużyny AIK nie były zbyt dobre, ponieważ były to przegrane potyczki ligowe. Na pewno liczą na przełamanie w piątkowym boju, gdzie to przyjdzie im zmierzyć się z zespołem Tingsryds.

AIK obecnie zajmuje drugie miejsce. Jeżeli chcą wywalczyć sobie bezpośrednie miejsce w fazie playoff to muszą trzymać obecną pozycję. Aby to osiągnąć nie mogą pozwolić sobie na serię przegranych meczy, tym bardziej, że przewaga nad trzecią ekipą wynosi zaledwie cztery punkty.

Zespół Tingsryds sklasyfikowany jest na jedenastej pozycji mając trzydzieści dziewięć punktów. Owszem mają cały czas szanse na wywalczenie sobie miejsca w grze w playoffach. Jednak z drugiej strony jedynie lepszy bilans bramkowy od Pantern sprawia, że nie znajdują się w strefie spadkowej.

Ale nie można zapominać również, że te pojedynki grali na wyjazdach. Przed własną publicznością od początku seoznu regularnie punktują, gdzie to zanotowali dwanaście wygranych i cztery razy przegrywali.

W porównaniu do gości są znacznie mocniejszą drużyną w każdym elemencie. Tak samo zresztą pod względem doświadczenia jak i możliwości.

Ekipa AIK na pewno liczy na przełamanie tym bardziej, że nie wygrali żadnego z czterech ostatnich pojedynków. Chociaż trzeba przyznać, że nie mieli łatwych rywali, ponieważ mierzyli sie, m.in. z Vasteras, Oskarshamn czy IF Bjorkloven. Teraz przynajmniej na papierze czeka ich łatwiejsze zadanie.

Goście nie powinni mieć tutaj zbyt dużo do powiedzenia, ponieważ znacznie mocniejszą ekipą są gospodarze. Tym bardziej, że hokeiści zespołu Tingsryds rozegrają ten mecz na wyjeździe.

MeczTypKursBukmacher
AIK – Tingsryds11.50Forbet 

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button